Presunúť na hlavný obsah

Laky na nechty, ktoré sú v súlade s módnymi trendmi: Tieto farby pritiahnu pozornosť na vaše ruky

Krása

Počas módnych prehliadok kolekcie jeseň/zima návrhári ukázali, aké farby sa budú nosiť na oblečení. My sme pre vás vybrali laky na nechty, ktoré sa vám k aktuálnym trendom výborne hodia.

Všetko zelené

Odtieň zelenej s názvom Greenery  bola farbou roku 2017, no jej sláva pokračuje aj v tomto roku. Módni návrhári priniesli odtiene zelenej aj prehliadkové móla. Medzi ne patrili napríklad Valentino či značka TOGA, ktorá zvolila krásne smaragdové odtiene a práve tie vyzerajú na nechtoch skutočne pôsobivo. 

Prečítajte si: 5 vlasových trendov na jeseň a zimu: Kaderníci sa inšpirovali retrom i budúcnosťou

Ligotavé iskričky

Návrhárka Anna Sui obliekla na prehliadke modelku Gigi Hadid do krásny šiat, ktoré sa na niektorých miestach hravo leskli. Tieto typy modelov sa v beauty oblasti prejavili v podobe trblietavého laku. Ten sa hodí hlavne na spoločenské akcie, špeciálne príležitosti či prichádzajúce vianočné večierky. Dodá vašej vizáži sviatočný podtón. Flitrová manikúra zohráva úlohu ďalšieho šperku, takže doplnkov voľte striedmejšie.

Metalické odlesky

Kovové laky sú stále v kurze. Dodávajú vizáži dávku luxusu a originality. Strieborné modely uviedli pre tohtoročnú kolekciu jeseň/zima Christopher Kane, Alberta Ferretti i Dior. Trendu striebornej farby sa predpovedá ešte snubná budúcnosť.

Odlišný polmesiac

Lunula, ako sa správne nazýva svetlejšia časť pri koreni nechtu, inšpirovala vizážistov na prehliadke kolekcie Moschino. Modelkám namaľovali nechty sýtym ružovým lakom pričom, polmesiac odlíšili inou farbou.  Samozrejme ak si na výrazné nechty netrúfate, môžete siahnuť po farbe lakov, ktoré vám vyhovujú.

Mohlo by vás zaujímať: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

Škála fialovej

Fialová farba zohrá počas tejto sezóny veľkú rolu. Nosiť sa budú sýtejšie aj jemnejšie farby ako to predviedli návrhári značiek ako Marni, Agnes či Fendi. Indigo, purpur či jemná lila, nepochybne pritiahne pozornosť na vaše ruky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe