Presunúť na hlavný obsah

Profesionálne spreje na zafixovanie vášho make-upu: Udržia vašu pleť sviežu aj popri nástrahám počasia

Krása

Ak už máte na tvári dokonalý make up, prichádza fáza, ktorú nie každá z nás aj koná. Fixácia a dodanie odolnosti našej vizáži má za následok dlhotrvajúci look, ktorý neskolia ani náznaky zlého počasia.

Tlaky nepríjemného vetra, množstvo stresu i nepríjemný chlad. To všetko sa dokáže dostať priamo k našej tvári a oslabiť jej najvrchnejšiu vrstvu, ktorá je veľmi jemná a citlivá. Pomôžte si make up zafixovať, ale neváhajte využiť aj iné vlastnosti pôsobivých sprejov na ustálenie vášho make upu.

Prečítajte si tiež: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

Vydrží aj nemožné

Keď už fixujete, robte to poriadne. Nevynechajte produkty, ktoré sľubujú dlhotrvajúcu stálosť. Sú skvelým partnerom do kabelky, keď sa chystáte na dlhý deň, počas ktorého nebudete mať čas zájsť domov a svoj make up vylepšiť či prerobiť.

Žiarivý lesk

Pri ustálovaní make upu nemusí ísť vždy o jeho zmatnenie. Moderné produkty poskytujú aj jasový komplex, ktorý vašej tvári dodá žiaru a highlight ako obľúbený rozjasňovač. Vašu tvár pozdvihne a dodá jej textúru plnú lesku.

Osvieženie a vôňa

Nevynechajte ani sprej, ktorý príjemne vonia. Môžete tak počas dlhého dňa zažiť sviežosť presne na svojej tvári. Aktívne zložky sa rozvoňajú v celej miestnosti a vám poskytnú efekt voňavky, avšak priamo na vašom make upe.

Mohlo by vás zaujímať: Očná starostlivosť, ktorá premení vaše vačky pod očami na sviežu pleť: Toto sú najúčinnejšie metódy

Aktivita, ktorá zaručene funguje

Nechcete si na tvári vytvoriť masku, to je nám všetkým jasné. To, čo presne potrebujete je ľahké zloženie, ktoré nezaťažuje, práve naopak je ľahké ako vánok. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus