Presunúť na hlavný obsah

Aké šperky nosí vojvodkyňa Meghan Markle? Jej štýl by sa dal zhrnúť troma slovami, inšpirujte sa aj vy

Zahraničné celebrity

Štýl šperkov vojvodkyne zo Sussexu by sa dal zhrnúť troma slovami. Meghan si vyberá klasické, jemné a decentné doplnky, ktoré sú hodné jej postavenia.

Vojvodkyňa Meghan si potrpí na krásne šperky. Dôkazom toho sú aj tie, ktoré predviedla na prvej zahraničnej ceste s princom Harrym po Austrálii a Pacifiku. Vzala si aj obľúbený kúsok, hodnotné diamantovo-perlové náušnice v hodnote 4 275 libier, ktoré dostala ako dar od kráľovnej. Sama Alžbeta II. pritom nosieva veľmi podobné. Tmavozelené šaty zvýraznila zlatými náušnicami v tvare listov od kanadskej dizajnérky Pippy Small. Ich cena je 2 959 libier. Z rovnakej dielne sú aj tri prívesky na retiazke v hodnote 1500 libier. 

Prečítajte si: Nevesty kráľovskej rodiny: Spomeniete si ešte, ako vyzerala princezná Diana a aké volili Kate či tehotná Meghan?

Sem-tam experimentuje

Protokol, ani jej postavenie nepovoľuje výstredné módne kúsky, preto volí Meghan jednoduché šperky a keďže je sama o sebe veľmi krásna, stotožňujeme sa s jej voľbou. Niekedy si však predsa len trošku uletí, aj keď sofistikovanejším spôsobom. Nosí napríklad prsteň na palci alebo si dá rozdielné náušnice.

Inšpirujte sa jej štýlom

Čo sa týka náhrdelníkov, preferuje jemné retiazky s príveskami, ktoré dodávajú outfitom dávku ženskosti. Čím je prívesok menší, tým lepšie. Náušnice sú buď minimalistické geometrických tvarov alebo výraznejšie visiace. Základom všetkých sú strieborné a zlaté odtiene. Náramky sú takisto veľmi jednoduché a decentné. Hodinky nosí klasické až staromódne, ktoré sú však svojím štýlom nadčasové. Aby ozvláštnila jednoduché šaty, zriedkavo ich dopĺňa farebnými brošňami.

Mohlo by vás zaujímať: Tehotenstvo Pippu Middleton zmenilo: Sestra vojvodkyne zaradila do svojej rutiny aj tento cvik vhodný pre bábätko

Zásnubný prsteň od princa Harryho

Jeho cena sa odhaduje približne na 122 500 libier. Navrhol ho sám princ Harry a nesie v sebe dávku spomienok. Stredný kameň je z Botswany, ktorú navštívili na začiatku ich vzťahu. Ďalšie dva diamanty pochádzajú zo zbierky princeznej Diany.

- Najčítanejšie -