Presunúť na hlavný obsah

Kráľovský potomok Meghan a Harryho by sa mal narodiť v tomto znamení: Na akých vlastnostiach bude môcť stavať?

Zahraničné celebrity

Každý si so sebou nesieme vo vienku to, čo nám nadelili aj hviezdy. Čo bude pre očakávaného potomka Meghan a Harryho výhodou, a na akých vlastnostiach bude môcť stavať?

Radostná správa o novom očakávanom dieťatku Meghan Markle a princa Harryho doslova zahltila svet. Radosťou oplýva nielen šťastná dvojica, ale aj celá Veľká Británia. Na malú princeznú či princa sa tešia už teraz, jeho dátum narodenia je predpokladaný na jar 2019. Čo to znamená pre jeho osobnostné črty? Aký bude malý prírastok zaľúbenej dvojice? Pozrite sa na to spolu s nami.

Mohlo by vás zaujímať: Nevesty kráľovskej rodiny: Spomeniete si ešte, ako vyzerala princezná Diana a aké volili Kate či tehotná Meghan?

Dôležitý výpočet

Meghan ohlásila, že momentálne prežíva najkrajšie chvíle svojho života. Je už v 12stom týždni a s princom sa už teraz nevedia dočkať vytúženého bábätka. Keďže čísla nepustia, určenie presnejšieho dátumu narodenia nie je až také ťažké. Do deviateho mesiaca by mala Meghan vstupovať na konci apríla, pôrod by mohol nastať aj začiatkom mája. Tieto jarné mesiace zodpovedajú za znamenie býka. Aké bude teda kráľovské dieťatko číslo 4?

Odhodlanosť mu chýbať nebude

Malý kráľovský potomok si ani nemohol priať lepšiu predispozíciu. Býk je od prírody schopný a pracovitý jedinec, ktorý si dokáže presne určiť svoje ciele a potom ich aj nasledovať. Slovo vodca mu vôbec nie je cudzie, avšak milujúca duša je jeho základom. Ženy v znamení býka bývajú citlivé k potrebám iných, ale praktické a sebavedomé. Spájajú tak v sebe vlastnosti hodné kráľovstva. U mužov sa však predpokladá aj tvrdohlavosť, či odhodlanosť. Takže ak bábätko príde na svet v určenom čase, Meghan a Harry sa môžu tešiť na tie najkrajšie chvíle, no možno aj pubertu podobnú tej Harryho.

Dobrodružnosť ak príde na svet skôr

Pokiaľ Meghan porodí predčasne, predpovede pre malé sú tiež priaznivé. Môžeme čakať malého barana alebo rybu. Obe tieto znamenia sú dobrodružné, samostatné a to im dodáva na naozaj kráľovských kvalitách. Baran je tiež plný vášne a zapálenia pre spravodlivosť, rybám nechýba fantázia. Milujúci rodičia však ustoja určite akúkoľvek povahu, pretože malý princ či princezná dostane tú najlepšiu výchovu, akú si môže priať.

Prečítajte si tiež: Kate Middleton a jej rady pre zdravie celej rodiny: Tieto jedlá má najradšej, aby zostali zdraví a nepriberali

Meghan je už teraz dokonalou mamou

Ak sa vojvodkyňa zo Sussexu stane mamou, je nám všetkým jasné, že v tom bude úžasná. Jej kreatívne cítenie, ktoré ukázala aj pri herectve, prenesie na svoje dieťa a jednoducho zvládne jeho silné črty. Princ Harry sa určite tiež nenechá zahanbiť. Jeho rebélia je už preč, teraz je pripravený byť tým najlepším otcom- ochranárskym a milujúcim.

- Najčítanejšie -