Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie svadobné šaty slávnych hviezd: Pozrite si, s ktorou celebritou máte podobnú postavu či vkus

Zahraničné celebrity

Deň D chce každá žena stráviť v jedinečnej róbe, ktorá bude ako vystrihnutá z jej sna. Týmto modelkám sa to podarilo a neváhajú inšpirovať aj vás.

Biela, množstvo čipky a hlavne v hlave vlastná predstava. Také sú väčšinou ženské plány pri výbere tých pravých svadobných šiat. Aké si na svoj veľký deň volili práve svetové hviezdy modelingu a čo by pri výbere dokonalých šiat radili aj vám?

Legenda v podobe Kate Moss 

Keď si Kate Moss brala vtedajšiu lásku svojho života, určite vedela, že jej šaty sa stanu ikonickými. Volila róbu, ktorá vyzerala ako upletená z najjemnejšieho vánku a neváhala ju kombinovať s metalickými nášivkami a množstvom čipky. Kate pod ňou krásne odhalila svoje nohy, obuté do jemných sandálok, aké by nemali chýbať na wish liste žiadnej nevesty.

Prečítajte si tiež: Toho, čo kedysi Cindy Crawford odmietala a na čom vybudovala svoju slávu, sa dnešné ženy vzdávajú a robia chybu

Cindy Crawford v úplnej jednoduchosti

Niekedy je aj svadobný look iba lookom, v ktorom sa máte cítiť pohodlne a krásna. Cindy Crawford stavila práve na túto kombináciu a svojmu manželovi povedala áno v jednoduchých šatách v krátkej variante. Krásna modelka hovorí, že ani teraz by sa nerozhodla inak. Ak ste zástankyňou elegancie, viete vyskúšať podobný kúsok avšak v dlhšom prevedení a určite budete nezabudnuteľná. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy Crawford (@cindycrawford),

Miranda Kerr v elegancii 

Svoju krásu podtrhla modelka Miranda Kerr šatami v jednoduchom strihu. Boli jedinečné práve lesklým materiálom a aplikáciami po celej ich dĺžke. Mirandin status modernej princeznej podtrhla aj tiara v jej vlasoch. K šatám s dlhým rukávom vytvorila príjemný svieži kontrast. 

Isabeli Fontana a jej tropický beach look

Ako malému dievčaťu určite aj vám skrsla v hlave myšlienka svadby na pláži. Krásnej Isabeli Fontana sa tento sen aj splnil. Svoje áno vyslovila v priehľadných šatách, v ktorých priam vystavila postavu očiam prítomných. Je to odvážny krok, na ktorý nemá náladu každá z nás. Jej tropická čipka však stojí za všimnutie. Dokazuje, že práve čipkovanie nemusí vždy byť iba kvetované či ladené do symetrických tvarov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@isabelifontana),

Kate Upton ako rozprávky

Modelka Kate Upton zaujala na svojej svadbe šatami, ktoré boli malým umeleckým dielom. Dlhá vlečka predĺžila jej už aj tak dlhé nohy a zakrytie dekoltu pôsobilo veľmi jemne a žensky. Kate volila práve výstrih do V, ktorý zabalila do jemnej priehľadnej látky. 

Chanel Iman provokovala výstrihom 

Ak ste ženou, ktorá uprednostňuje klasiku, viete sa odviazať práve na maličkostiach, ktoré vaše šaty ozvláštnia. Modelka Chanel Iman svoju znalosť módy ukázala hneď dvojnásobne. Zaujala atypickým výstrihom na dekolte, ktorý však neodhaľoval viac ako by mal a tiež voľnejšími zvonovými rukávmi. 

Mohlo by vás zaujímať: Tajomná žena z minulosti princa Williama: Táto kráska vraj dala princovi »kopačky« predtým, ako spoznal Kate

Shanina Shaik v priehľadnej čipke

Síce sa modelka Shanina Shaik brala tiež na pláži, zvolila na túto veľkú životnú udalosť decentnejší look ako jej kolegyňa Isabeli. Na jej vypracovanom tele nemohla chýbať čipka, ktorá sa tiahla od hora až na dol. Odhalené plecia sú veľmi moderným kúskom, ktorému prepadáva stále viac neviest. Inak tomu nebolo ani v prípade Shaniny. 

- Najčítanejšie -