Presunúť na hlavný obsah

Toho, čo kedysi Cindy Crawford odmietala a na čom vybudovala svoju slávu, sa dnešné ženy vzdávajú a robia chybu

Zahraničné celebrity

Supermodelka Cindy Crawford dala v momente rozhodovania sa na svoju mamu. Tá jej zakázala práve odstránenie tejto črty, na ktorej si kráska vybudovala celú svoju modelingovú kariéru.

V mladosti nám matky dávajú rôzne rady. Koľko z nich ste si však naozaj vzali k srdu a poslúchli ich? O to ťažšie sa plnia také, ktoré vám ako mladému dievčaťu vyzerajú nezmyselné a hlavne vás zraňujúce. Mama Cindy Crawford sa istotne zle vyrovnávala s nedostatkom sebavedomia, ktoré pociťovala jej dcéra. Dnes však sama Cindy vie, že poslúchnuť bolo to najlepšie riešenie!

Prečítajte si tiež: Od Titanicu krásna Kate Winslet nedá dopustiť na túto skrášľovaciu rutinu: Takto bojuje so starnutím

Sestra ho volala „škaredé“

Americká modelka bola objavená novinovým fotografom. Už vtedy vedela, že k dokonalosti jej bráni malý nedostatok. Jej tvár nebola ako ostatné, nad jej perou sa skvelo výrazné znamienko. Cindina sestra ho nazývala aj škaredým. Ak bolo na opačnej strane, mohlo by byť znamienkom krásy, avšak také šťastie ona nemala. Na naliehanie svojej matky si toto znamienko vyoperovať nedala. Presvedčila ju o tom aj táto jej poznámka.

Vieš si predstaviť aká jazva by ti ostala?

Túto otázku kládla svojej dcére. Trvalo to dlhšie, avšak aj sama Cindy pochopila, že toto znamienko je jej výraznou črtou. Takou, na ktorej môže stavať a z ktorej môže ťažiť iba pozitívne aspekty. Jej tvár bola neopozeranou, časom sa stala priam ikonickou. Jej hodnotenia v modelingu stúpali do výšin práve vďaka jedinečnosti, ktorú jej tvári dodalo znamienko.

Kariéra založená na inakosti

Cindy Crawford by v súčasnosti ani nepomyslela na odstránenie znamienka. Svoje posolstvo sa snaží posúvať aj ďalej a dodávať ženám sebavedomie. Veď život je o rozmanitosti a na prirodzenej kráse záleží oveľa viac, ako na umelej dokonalosti. Modelka ako ona, dosiahla oveľa viac, práve vďaka rozhodnutiu nezbaviť sa svojej jedinečnosti v honbe za krásou. 

Mohlo by vás zaujímať: Mama najslávnejších celebrít Gigi a Belly: Nestarnúca Yolanda Hadid si drží dlhé roky aj po 50-tke úžasný vzhľad

Ovládnite svoje malé krásy

Povedzme si to na rovinu. Kto určuje, čo je naozaj krása? Ženy v súčasnosti by si mali vziať Cindy k srdcu. Svoju jedinečnosť by mali velebiť a stavať svoju tvár na obdiv. Ak je iná, oveľa ľahšie sa stane viditeľnou, možno raz aj ikonickou. Skúsená modelka je dôkazom toho, že vybudovanie vlastného brandu stojí na tvrdej drine a prirodzenosti. 

- Najčítanejšie -