Presunúť na hlavný obsah

Rafinovaná Kate Upton nedá dopustiť na NY diet: Pozrite sa, ako sa dostanete expresne rýchlo do formy aj vy

Feminity

Túžite po dokonalých krivkách, no nedarí sa vám ich dosiahnuť? Čo takto skúsiť spoľahlivú diétu, na ktorú nedá dopustiť Kate Upton? Vďaka nej si perfektne vytvarujete postavu.

Počuli ste už  New York Diet? Ide o metódu chudnutia, ktorá sľubuje, že pri nej schudnute počas prvých dvoch týždňov až osem kilogramov. Hoci to znie ako sci - fi, ani krásna Kate Upton na ňu nedá dopustiť. 

Koncept New York Diet sľubuje zázraky na počkanie

A to doslova. Je založený na trojfázovom programe, ktorý trvá presne osem týždňov. No najväčšie výsledky vidíte už po 14 dňoch. Modelka Kate Upton je tomuto režimu verná už roky. Základom stravovania je jesť päťkrát denne. Z toho by ste mali mať tri hlavné jedlá, desiatu a olovrant. To však nie je všetko. Kvôli dobre fungujúcemu metabolizmu je veľmi dôležité aj načasovanie jedál. Ideálne je dopriať si raňajky o 7.00, desiatu o 10.00, obed o 13.00, olovrant o 16.00 a večeru o 19.00. Navyše je dôležité, aby všetky jedlá obsahovali nízke percento sacharidov a vysoký obsah bielkovín. Práve takáto skladba jedálnička vás totiž dostane expresne rýchlo do formy. 

Mohlo by vás zaujímať: Cvičiaca mamička Chrissy Teigen: Tieto 3 pravidlá odporúča pri dosahovaní ideálnej hmotnosti

1. fáza

Ako to už býva, počiatočná fáza diéty je najťažšia. Vtedy môžete jesť iba zeleninu, šaláty, ryby. Zabudnite na kávu, či sladené nápoje. Povolená je len čistá voda. Tohto sa musíte držať dva týždne. 

2. fáza 

Počas tretieho a štvrtého týždňa, pridávate do jedálnička minimum sacharidov vo forme jabĺk, zemiakov, či šošovice. 

3. fáza

Tretiu fázu má krásna modelka najradšej. V čase od piateho do ôsmeho týždňa totiž môžete aj zhrešiť. V praxi to znamená, že zaradíte do jedálnička dve potraviny, ktoré patria medzi vaše obľúbené, no doteraz ste si ich nemohli dopriať. Áno, môže to byť aj pizza, či čokoláda

Prečítajte si tiež: Looky známych modeliek bez podprsenky: V týchto prípadoch je jej vynechanie absolútne povolené

Pohyb ako neodeliteľná súčasť

Pokiaľ ste si hovorili, že jedálniček nejako zvládnete, musíte sa pripraviť aj na to, že bez pohybu to jednoducho nepôjde. Kate má dvakrát do týždňa vytrvalostný tréning, ktorý sa skladá z behu a posilňovania. No práve táto kombinácia je vraj ideálna, pokiaľ chcete pekné krivky a vypracované telo. Tak čo, idete to vyskúšať?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe