Presunúť na hlavný obsah

Môj muž sa zamiloval do mojej dcéry z prvého vzťahu: Keď som na to prišla, zachovala som tak, ako to nikto nečakal

Feminity

Láska je vraj jeden z najkomplikovanejších citov. A Zuzana prišla na to, že môže mať skutočne veľmi trpkú príchuť. Oveľa trpkejšiu ako predpokladala.

Zuzana nemala v živote veľké šťastie na mužov. Väčšinou sa zaľúbila do toho nesprávneho. V podstate vždy narazila na niekoho, kto teda pre dlhodobý vzťah nebol ani náhodou stvorený. Vyskúšala si aké je to byť milenkou, mať po boku agresora a aj milovníka žien. Od toho posledného jej zostala aj celoživotná spomienka. 

Čítajte tiež: Po troch rokoch som manželovi pozrela prvýkrát do mobilu: Neuveríte, čo sú iné ženy schopné posielať mužom

Keď život zamieša karty

S Marekom otehotnela, keď mala čerstvých dvadsať a samozrejme on o dieťati nechcel ani len počuť. V momente ako sa dozvedel, že Zuzana je v tom, odišiel skôr ako stihla vysloviť jeho meno. Ale to je len začiatok príbehu. Dnes má Zuzanina dcéra Nina dvadsaťjeden a jej mama prežíva najťažšie obdobie života paradoxne práve v tomto období. ”Vydala som sa, keď mala Ninka osemnásť. Nechcela som ju predtým zbytočne zaťažovať mojim milostným životom. Teo je môj kolega z práce. Poznali sme sa roky a vedeli sme o sebe takmer všetko. Nemali sme pred sebou žiadne tajomstvá. Teda aspoň som si to myslela. No ako to už býva, zdanie často klame.” Zuzana totiž zistila, že Tea vôbec nepoznala. Inak si teda nedokázala vysvetliť situáciu, ktorá v ich živote nastala. 

Láska nepozná hranice

”Nina a Teo mali k sebe blízko. A ja som sa z toho úprimne tešila. Veď nie je nič lepšie ako keď má nevlastný otec, dobrý vzťah s vašou dcérou. No z Leovej strany za tým bolo oveľa viac. Ako som časom zistila, nezamiloval sa do mňa, ale do Niny. Chcel byť blízko nej, no uvedomoval si veľký vekový rozdiel medzi nimi a predsudky spoločnosti. Preto si vzal mňa. Bol s ňou tak v denno - dennom kontakte a mohol si ju získavať. Čo sa mu vlastne aj podarilo. Nina v ňom videla tiež oveľa viac ako len otca. Hoci som sama tomu nerozumela, povedala som si, že nemôžem brániť dcére v šťastí. Rozhodla som sa s Teom rozviesť a nechať ich vzťahu voľný priebeh. A aj keď som sa s tým ťažko zmierovala, moja dcéra a moj ex - manžel sú doteraz spolu. Samozrejme Nina a ja sme sa jedna druhej vzdialili, no chcem aby bola šťastná. Dokonca aj za cenu, že s ním… "

Mohlo by vás zaujímať: Na dovolenke som si dala dole vrchný diel plaviek: Bolo to nevinné gesto, ktoré však nabralo rýchly spád

- Najčítanejšie -