Presunúť na hlavný obsah

Môj otec vymenil mamu za dievča mladšie odo mňa: Celý život hral divadielko a to len kvôli tejto jednej veci

Partnerské vzťahy

Dvojité poníženie, ktoré by nechcela zažiť žiadna žena. Natália zistila, že jej otec žil dvojaký život a bez cenzúry hovorí o najväčšom ponížení, aké kedy zažila.

Natália si myslela, že jej rodičia vedú bezproblémový život a ako dieťaťu sa jej nedostávalo pocítiť, že by medzi nimi niečo neklapalo. Žila už sama a tak styk s rodičmi už nebol taký intenzívny ako kedysi. Keď chcela raz mamu prekvapiť a prišla ju na jej narodeniny navštíviť, všimla si niečo nezvyčajné. Pracovňa jej otca už doma neexistovala. Bolo tam prázdno. Otec už s mamou nežil a ona sa to dozvedela takýmto šokom.

Čítajte tiež: Po troch rokoch som manželovi pozrela prvýkrát do mobilu: Neuveríte, čo sú iné ženy schopné posielať mužom

 

Vždy sa rád staral

To, čo sa niekedy môže zdať ako ukážkové, napokon zničí úplná maličkosť. V tomto je život skutočne nevyspytateľný. „Otec sa vždy o nás príkladne staral a s mamou viedli vyrovnaný harmonický vzťah. Možno aj preto som nedokázala pochopiť, prečo je zrazu koniec,“  znelo z úst Natálie, ktorá časom zistila, že kríza vo vzťahu nastala, keď sa všetky deti odsťahovali z domu a jej rodičia opäť po rokoch žili už len ako pár. Zrazu nastalo prázdno. Vekový rozdiel medzi nimi nebol žiadny, boli rovnako starí a  vždy veľmi zodpovední. „Mama bola tá, ktorá riadila domácnosť a jej slovo vždy platilo. Ak si však myslíte, že bola raketa, nebolo to tak. Bola pokojný človek. Naopak, otec nikdy neoplýval sebavedomím a bol tak trochu introvert,“ dodala na margo toho. 

Doba sa však zmenila a s nástupom sociálnych médií sa začal pred pár rokmi o seba viac starať. Po päťdesiatke začal chodiť pravidelne do fitka a upravil tiež jedálniček. To malo na svedomí celkom radikálnu premenu a ako to už býva zvykom, v tomto veku nakoniec vyzeral atraktívnejšie ako predtým. 

Vymenil ju za dvadsaťdvaročnú študentku

Napokon Natália zistila, že vzťah ich rodičov je na bode mrazu a môže za to paralelný vzťah s novou ženou. Vlastne dievčaťom. Mala totiž len dvadsaťdva. Bola mladšia od Natálie, ktorej je dvadsaťpäť. Našťastie, tieto dve mladé slečny nechodili spolu do školy a ani nikde, kde by sa mohli stretávať. „Nepomyslela by som si, že je niečoho takéhoto schopný. Bola to podpásovka pre mamu aj pre mňa, ktorú mu nikdy neodpustím,“ prezradila svoje pocity Natália. 

Mohlo by vás zaujímať: Na dovolenke som si dala dole vrchný diel plaviek: Bolo to nevinné gesto, ktoré však nabralo rýchly spád

 

Dôvod, prečo si jej otec našiel takúto mladú a pojašenú dievčinu, pramenil z jeho minulosti. Či už to bola jeho matka alebo jeho žena, vždy sa cítil ako niečo menej. Nikdy sa pri nich necítil ako skutočný muž. Po tom, čo jeho telo nabralo atraktívnejší vzhľad, bol magnetom pre ženy. To sa mu doposiaľ nikdy tak ľahko nestalo. Tento tlak žien, zdá sa, dobre nespracoval a podľahol hneď prvej, ktorá sa mu zavesila na krk. Všetko to, čo sa v ňom za tie roky hromadilo bolo, že chce byť on ten, kto sa postará a dopraje svojej polovičke komfort... „Chcel sa cítiť ako ochránca, hrdina a tiež ako skutočný chlap, ktorý svoju ženu vie pekne rozmaznávať. Neuvedomuje si však, ako nám všetkým veľmi ublížil a až čas ukáže, či mu to karma jedného dňa nevráti...“ To sú slová Natálie na záver, ktorá je momentálne oporou mame. Tá je však prekvapivo nad vecou a túto kapitolu definitívne uzatvorila. Ako otca svojich detí ho naďalej akceptuje. Ona sama sa s ním však nestretáva.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe