Presunúť na hlavný obsah

Krásne aj bez štetcov photoshopu: Úžasné svetové krásky si čím ďalej tým viac užívajú prirodzenosť

Zahraničné celebrity

Svoj image si budujú počas celej kariéry. Aké kroky však viedli známe tváre svetového shoubiznisu k odhodlanému kroku ukázať sa bez známkou retuše?

Scarlett Johannson 

Kto by túto krásnu divu neobdivoval a neuznával jej krásu? Scarlett je úžasnou sama o sebe, nepotrebuje veľa make upu, ani žiadnych úprav. Svoje telo však vie vystaviť aj foťákom paparazov aj bez retuše. 

Prečítajte si tiež: Schopnosť, vďaka ktorej si Meghan Markle získala srdce malej princeznej Charlotte: Viete, čo na nej tak miluje?

Cameron Diaz 

Cameron je známou rebelkou a neustále populárnou kráskou, ktorá vyznáva tvrdú krásu. Nikdy nebola jemná či nežná. Práve preto nie je zarážajúce že Cameron miluje pohyb po vonku aj bez make upu a bez akéhokoľvek umelého prístupu. 

Jennifer Love Hewitt 

Jennifer má v repertoáry svojej hereckej kariéry hneď niekoľko príbehov, v ktorých musela odhaliť viac ako len svoju tvár. Sama však uznáva zdravý životný štýl, práve vďaka nemu sa cítila sebavedomo pred kamerami aj v spodnej bielizni. Jennifer je však ukážkou toho, ako žena musí byt silná a krásna zároveň aj vo svojej prirodzenosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Najštýlovejšie módne doplnky podľa členky kráľovskej rodiny: Amelia Windsor kladie svoje módne nároky riadne vysoko

Zoë Kravitz

Najnovším miláčikom objektívov je aj mladá herečka, ktorá nemá najmenší problém so svojim výzorom. Je prirodzenou za každých okolnosti a v poslednej dobe odmietla retuš. Zásadné nie hovorí aj umelým prídavkom na ženskom tele.

Cindy Crawford

Cindy Crawford svoje odhodlanie ukázať sa na obálkach časopisov bez retuše nikdy neoľutovala. Jej tvár sme mali možnosť vidieť prirodzenú aj bez make upu. Cindy je zástankyňou krásy, ktorá nemusí byt umelá. Svoje ja vyjadruje make upom, avšak nepotrebuje ho nutne.