Presunúť na hlavný obsah

7 štýlových kaviarní, do ktorých môžete chodiť pracovať: Jeseň na týchto miestach budete milovať

Kariéra

Práca v kaviarni ako životný štýl sa čoraz viac dostáva aj ku nám. Vybrali sme preto štýlové kaviarne, v ktorých si môžete vychutnať vynikajúce raňajky a popritom pracovať.

Kava.Bar

Útulné posedenie v príjemnej domácej atmosfére tesne pred tunelom. Toto hipsterské miestečko si získa vaše srdce ihneď po prvej káve, ktorú sa tu rozhodnete mať. Môžete tu pracovať a vychutnávať si príjemné prostredie starej Bratislavy. Toto miesto je naozaj kúzelné.

Prečítajte si: Tipy na jedinečné miesta v Bratislave a Prahe: Podniky, ktoré vás očaria svoju atmosférou a prekrásnym interiérom!

Mondieu Laboratorie

Historické centrum mesta ovládla táto sieť kaviarničiek. Môžete vyskúšať hocičo nové, ale vždy sa budete vracať aj do Mondieu. Ich ponuka jedál si vás totižto naplno pripúta a atmosféra Paríža vás nebude chcieť opustiť po celý deň.

Made with laf

Vegánske bistro, ktoré láka na domácu atmosféru. Nájdete tu samých príjemných ľudí naokolo a na nadviazanie nových kontaktov môže byť toto miesto tiež dobré. Menší priestor vytvára unikátny dojem, v ktorom cítiť, že to je robené s láskou.

Moods - bakery & coffee

Šálka kvalitnej kávy a k tomu čerstvo upečené pečivo z vlastnej pece. Tak tomuto sa nedá odolať a o to viac, že táto milá kaviarnička sa nachádza hneď kúsok od nábrežia Dunaja. Jesennú atmosféru si tak môžete vychutnať naozaj v čarovnom prostredí.

Vespa Caffetteria

Kaviareň na rohu, ktorej súčasťou je aj terasa na chodníku. V úzkej uličke kúsok od úplného centra si tak môžete ráno vychutnať skvelé čerstvé croissanty a na čerstvom vzduchu pracovať. Budete sa cítiť ako v romantickom filme a kto vie, možno aj na niekoho osudového natrafíte.

Au Cafe

Zimná záhrada s výhľadom na Dunaj a na hrad je miesto, kde sa budete cítiť ako v rozprávke. Ak chcete byť nikým a ničím nerušený, zavítajte sem. Je to reprezentatívne miesto na pracovné stretnutia. Pokiaľ je výber miesta na vás, určite týmto zapôsobíte.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Dve sestry si s kamarátkou založili chutnú cukráreň: Ako im to celé napadlo a aké torty či koláčiky vyrábajú?

Synagoga Cafe

Monumentálna stavba a ohromujúce interiérové priestory. Toto prostredie kaviarne je magické a určite by ste tam mali aspoň raz v živote zavítať. Nebudete chcieť odtiaľ odísť a budete mať pocit ako by sa zastavil čas.


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus