Najlepšie zmrzlinárne v Bratislave, ktoré stoja za zmienku: Kvalitná receptúra poteší vaše chuťové poháriky

Prinášame vám výber jedinečných zmrzlín, ktoré patria medzi tie najlepšie v Bratislave. Ktorú zo spomínaných miest obľubujete najradšej vy?

Podctivá domáca zmrzlina z prírodných surovín bez vajec je základným úspechom zmrzlinárne Arthur

Podctivá domáca zmrzlina z prírodných surovín bez vajec je základným úspechom zmrzlinárne Arthur

Zdroj: Arthur

Prichádza leto a sním aj nekontrolovateľná chuť na studené a sladké pochúťky, ktoré vám hneď zlepšia náladu. Reč je o zmrzlinách a sorbetoch s vynikajúcou chuťou a kvalitnou receptúrou. Tieto sú podľa nás tie úplne najlepšie a zaručene stoja za vyskúšanie!

Prečítajte si aj: Recept na vynikajúcu domácu zmrzlinu bez smotany: Spríjemnite si leto touto dobrotou!

Arthur

Poctivá domáca zmrzlina z prírodných surovín bez vajec je základným úspechom zmrzlinárne Arthur. Talianska receptúra a milý personál sú kladnými plusmi tejto zmrzlinárne a z tohto miesta budete odchádzať zaručene s úsmevom.

Luculus

Cukráreň Luculus prináša zákazníkom dokonalé pohladenie chuťových pohárikov s ponukou mnohých príchutí. Tradičná receptúra ponúka bio zmrzlinu, sorbet, bezlaktózovú aj bezlepkovú. V tejto cukrárni si príde každý na svoje.

Twister Bakery

Twister Bakery ponúka skvelú kombináciu zmrzliny a tradičného trdelníka. Na výber máte z viacerých variánt, kde si môžete pochutnať na zmrzline s čokoládou, nutelou a šľahačkou. Sladké potešenie pre dospelých aj najmenších.

Koun

Najlepšia zmrzlina v meste je známa svojou bezkonkurenčnou chuťou a naozaj nezvyčajnými príchuťami. V ponuke nájdete všetko okrem typických zmrzlín, na aké ste zvyknuté. Aj keď si tam pravdepodobne vystojíte dlhý rad, bude to stáť zato.

Mohlo by vás zaujímať: Tipy na jedinečné miesta v Bratislave a Prahe: Podniky, ktoré vás očaria svoju atmosférou a prekrásnym interiérom!

Mondieu

Kaviareň Mondieu ponúka vo svojom menu aj vegánske zmrzliny, ktoré si našli svojich nadšencov. Musíme priznať, že tieto kvalitné zmrzliny sa zaručene oplatí vyskúšať, pretože sa chuťovo líšia od ostatných.

Foto:
Arthur, Luculus, Twister Bakery, Koun, Mondieu
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba