Máte jeden z týchto snov? Ich význam vás pravdepodobne prekvapí

Sníva takmer každý z nás, napriek tomu len malé množstvo ľudí si svoje sny ráno po zobudení skutočne pamätá. Ak patríte k tým, ktorí si svoje sny pamätajú, možno vás prekvapí ich skrytý význam.

Máte jeden z týchto snov?

Máte jeden z týchto snov?

Zdroj: Profimedia

Podľa viacerých štúdií sa zistilo, že priemerný človek má až päť snov počas jednej noci, pričom každý z nich trvá okolo 15-40 minút. Spomínate si, čo sa vám snívalo naposledy? 

Mohlo by vás zaujímať: Energia farby typickej pre naše znamenie, prezrádza kto vlastne sme a po čom túžime

Nahý na verejnosti

Ak sa vám v posledných dňoch, alebo v minulosti snívalo o tom, že ste sa zrazu ocitli nahý na verejnosti a medzi cudzími ľuďmi, znamená to, že máte problém s nájdením vlastnej identity. Nahota je znakom zraniteľnosti a tiež toho, že niečo skrývate pred ľuďmi. Skúste porozmýšľať nad tým, čo by ste radi na svojom živote zmenili a hlavne sa začnite mať radi.

Meškanie

Či už ide o stretnutie, alebo akciu, vo vašom sne ste jednoducho niečo dôležité zmeškali. Pravdepodobne máte obavy z toho, kam váš život smeruje. Neradi robíte veľké zmeny a neskôr tak máte pocit, že je toho na vás príliš veľa a všetko sa deje narýchlo. Napriek tomu sa vám podvedomie snaží povedať, že na žiadnu zmenu nie je v živote príliš neskoro. Stačí urobiť prvý krok.

Vypadnutý zub

Tento sen mal za život aspoň raz každý z nás. Väčšinou je tento sen spojený s nízkym sebavedomím, a tiež s tým, že si nepripadáte dostatočne atraktívny. Môže ísť aj o vašu komunikáciu s okolím. Je pre vás náročnejšie komunikovať, ale napriek tomu nezúfajte, pretože na všetkom sa dá pracovať. 

Neschopnosť nájsť toaletu

Hoci to znie vtipne, aj takéto sny sa počas noci z času na čas objavia. Ak sa vám naozaj nechce ísť na toaletu, tento sen vás nepriamo upozorňuje na to, že máte problém vyjadriť svoje pocity pred inými, a že väčšinou kladiete potreby druhých pred vlastné. Občas nezaškodí sústrediť sa aj na seba.

Prečítajte si: Akú radu by ste dali svojmu mladšiemu „JA“ s odstupom času? Ženy po tridsiatke v tom majú jasno!

Tehotenstvo a dieťa

Ak nie ste tehotná a napriek tomu sa vám o tehotenstve, či o dieťati sníva, znamená to, že do vášho života príde pravdepodobne už čoskoro niečo nové. Môže ísť o nový projekt, postup v práci, nového partnera, či inú veľkú zmenu vo vašom doterajšom životnom štýle.

Ľudia

Tento sen je väčšinou spojený s vašou povahou a vlastnosťami, na ktorých by ste mali popracovať. Sústreďte sa na to, koho ste vo svojom sne videli a snažte sa prísť na to, čím by vás dotyčný človek môhol inšpirovať, či posunúť ďalej. 

Mali ste v minulosti jeden z týchto snov?

áno
127
nie
39
Hlasovalo: 166

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD, dreams.co.uk

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba