Rozprávkový zámok či exotická pláž: Ktoré z týchto miest by ste si vybrali na svoj svadobný deň?

Medzi dôležité rozhodnutia, ohľadom vášho svadobného dňa patrí aj výber miesta, kde sa budete vydávať. Prinášame vám jedinečné tipy, ktoré vás inšpirujú k výbere toho naj.

Ktoré miesto by ste si vybrali na svoj svadobný deň?

Ktoré miesto by ste si vybrali na svoj svadobný deň?

Zdroj: Maggie Sottero

Či už ste zasnená romantička, dobrodružná povaha alebo dbáte na tradície je dôležité uvedomiť si, že svadba je váš vysnívaný deň a mali by ste si ho užiť podľa predstáv. Ak túžite po svadbe na opustenom ostrove alebo romantickom zámku, neváhajte a splňte si svoje túžby. Na ktorom zo spomínaných miest by ste si vedeli predstaviť svoj veľký deň?

Prečítajte si aj: VIDEO: Najkrajšia Európanka Petra Denková chystá rozprávkovú svadbu: Bude to veľkolepé a prezradila nám detaily!

Rozprávkový kaštieľ

Ak patríte k romantickým dušám, ktoré túžia po rozprávkovej svadbe, ideálnou voľbou je krásny romantický kaštieľ s nezabudnuteľnou atmosférou. Skvelou správou je, že na Slovensku ich máme naozaj dostatočný počet a vy si môžete vybrať svoj vysnívaný.

Záhradná svadba

Svadba v rodinnom kruhu na záhrade môže byť naozajstným zážitkom. Ak máte dostatočne veľký priestor na zorganizovanie vašej svadby a hostiny priamo v rodinnom dome, neváhajte ani sekundu. Priestor, kde sa cítite ako doma ocenia aj vaši najbližší.

Exotický ostrov

Svadba na opustenom ostrove môže vyzerať aj takto! Netypické miesto pre dobrodružné typy, ktoré túžia po adrenalíne a nenapodobiteľnom pocite slobody. Táto svadobná destinácia je síce netradičnou záležitosťou, no veľmi žiadanou.

Tradícia

Klasická svadba v kostole je pre mnohých neoddeliteľnou súčasťou obradu. Ak aj vy patríte k nevestám, ktoré túžia po svadbe v kostole vyberte si ten správny pre vás. Kostoly dýchajú nenapodobiteľnou atmosférou a vy sa budete cítiť ako princezná.

Najromantickejšie mesto

Existuje na svete romantickejšie mesto ako Paríž? Pri predstave bielych šiat, Eiffelovej veže a svadobného fotenia na tomto idylickom mieste sa vám vyčarí úsmev na tvári. Inšpirujte sa týmto nápadom a zorganizujte si svoju svadbu snov na čarovnom mieste.

Historické prvky

Zorganizujte si svoju svadbu v zaujímavom interiéri s nádychom histórie a romantizmu. Rozprávkové predstavy a dokonalej svadbe sa môžu stať skutočnosťou, stačí ak zapojíte kúsok svojej fantázie a zároveň využijete vaše organizačné schopnosti. 

Inšpirujte sa: Najkrajšie momenty z Barcelona Bridal Fashion Week: Svadobné róby a krásne modelky prilákali pozornosť

Foto:
Maggie Sottero, instagram osobností
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba