Presunúť na hlavný obsah

Poznáme trendy v bývaní na jeseň 2018: Ponorte sa do mäkkých materiálov a výrazných farieb

Bývanie

Koniec leta sa spája aj s prípravou na jeseň, ktorá opäť prekypuje inými, novými vlastnosťami. Jeseň je pohodlná, teplá a najradšej ju trávime v posteli s knihou v ruke. Pozrite sa, či týmto pocitom dopomôžu aj súčasné trendy bývania.

Každé ročné obdobie so sebou prináša svoje vlastné spomienky a zážitky. Túto jeseň si ich spravte v pohodlí vášho domova. Nikde vám totiž nebude lepšie ako doma. Bytový dizajn sa vracia k útulnosti a dokonalej pohode. Vyložte si nohy a užívajte ti prichádzajúce dni so štýlom.

Mohlo by vás zaujímať: Kúpeľne v glamour štýle vás očaria: Takto si ich dokážete vyčarovať aj doma

Nové tvary nábytku

Ak by ste chceli túto jeseň osviežiť svoj byt alebo dom, neváhajte tak spraviť za pomoci netypicky tvarovaného nábytku. Stoličky, ale aj príručné stolíky dostali nový rozmer práve v oblosti. Kruhové prvky môžete teraz vidieť skoro všade!

Príliv čistého zlata

Ťažšia zlatá farba sa ide opäť postaviť na svoj stupeň víťazov. Vášmu domovu dodá na luxuse, ale aj na príjemnosti. Nemusíte to ňou preháňať. Stačí pár doplnkov a ráz domu a môže úplne zmeniť. 

Ahojte veľké kvety!

Ak ste si mysleli, že po lete ste sa kvetov nadobro zbavili, opak je pravdou. Preneste ich jarnú radosť aj k sebe domov. Vytvoria príjemné prostredie, z ktorého sa každému bude iba ťažko odchádzať. Môžete sa s nimi pohrať v malom, ale neublížia ani na celej veľkej stene.

Zmena farieb

Túto jeseň budú znieť tóny bordovej, tmavej zelenej či modrej. Dôležitá je však ich sýtosť. Pastelové, či žiarivé farby sú preč. Privítajte tmavé a plné odtiene, ktoré si môžete doma dovoliť od nábytku až po steny.

Bledá hnedá je IN!

Váhate nad výberom toho správneho dreva či ratanového nábytku. Túto jeseň siahajte iba po kúskoch, ktoré šršia bledohnedou. Tmavé a ťažké drevo je out, vyskúšajte jeho pravý opak. V kombinácii s mäkkými materiálmi si takto môžete doma vytvoriť tú pravú oázu pokoja.

Prečítajte si tiež: Malý doplnok, ktorý dokáže s interiérom urobiť veľké zmeny: Tieto trendy taburetky doladia každý interiér

Vaše pohodlnie nadovšetko

Počas chladných dní sa pokojne zababušte pod perinu a užívajte si čas strávení v posteli. K tomu dobrá kniha, teplý čaj a hlavne spánok v kvalitných perinách. Biela je navyše pozitívnou farbou pri zaspávaní. Budete sa v nej cítiť ako v bavlnke a nech je vaša spálňa akákoľvek, určite nestratí svoj pôvab.

- Najčítanejšie -