Presunúť na hlavný obsah

Kúpeľne v glamour štýle vás očaria: Takto si ich dokážete vyčarovať aj doma

Feminity

Čo takto urobiť pri zariaďovaní kúpeľne malú výnimku a trochu sa odviazať? Inšpirujte sa jedinečnými tipmi v glamour štýle s nádychom prepychu.

Ak túžite vašu kúpeľnu premeniť na malé dokonalé a intímne spa, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi. Stačí pár zmien a dokážete si naozaj vytvoriť vlastný kúsok raja aj doma. Pozrite sa ako na to. 

Inšpirujte sa: Inšpirujte sa skvelými nápadmi pre zariaďovanie interiéru: Minimalistická spálňa či elegantné detaily v kuchyni

Láska na prvý pohľad

Ak patríte medzi milovníkov minimalizmu a zároveň zbožňujete kvalitné materiály a exkluzívne prvky, táto kúpeľna je pre vás ako stvorená. Otvorený priestor, simple dizajn, kde do seba všetko dokonale zapadá a napriek tomu má punc výnimočnosti. Navyše kombinácia betónu a dreva je momentálne veľkým hitom. Rovnako ako vaňa, ktorú necháte splynúť s podlahou.  Dokonalé!

Moderna s prvkami netradičnosti

Ak vám pri zariaďovaní nechýba istá dávka odvahy a uvoľnenosti, skúste čierno - bielu šachovnicovú podlahu v kúpeľni dotvoriť luxusným mramorom a zlatými prvkami. So správnymi doplnkami si budete naozaj pripadať ako vo vlastnom malom paláci. 

Mramor ako dominantný prvok

Trendy v interiérovom dizajne sa každý rok menia. Jeden materiál je však už roky IN. Mramor. Aj keď v tomto prípade nejde o najmenšiu investíciu, určite sa oplatí. Môžete si byť istí, že vám vydrží roky. Výborne vyzerá v svetlých alebo nude odtieňoch. Ak máte možnosť umiestniť vaňu do priestoru uvidíte, že to bude vyzerať skvele. 

V jednoduchosti je krása

Ak ste predsa len o niečo konzervatívnejší aj pre vás máme riešenie. Čierno - biela je hitom, nielen v našich šatníkoch. Dokonca môžete celý dizajn kúpeľne prispôsobiť prioritne týmto dvom farbám. Glamour efekt v tomto prípade docielite doplnkami. Sviečky, kvety, vône, to všetko vytvorí perfektný vizuálny efekt a miesto, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. A o tom predsa ide, no nie?

Prečítajte si aj: Bývanie na Manhattane s výhľadom na Central Park je sen: Nový mrakodrap v New Yorku vás ohúri svojím interiérom

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe