Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie módne doplnky podľa členky kráľovskej rodiny: Amelia Windsor kladie svoje módne nároky riadne vysoko

Zahraničné celebrity

Je síce členkou britskej kráľovskej rodiny, avšak jej štýl hovorí o niečom inom. Mladučká modelka Amelia Windsor je ikonou, ktorá môže ku štýlovému ja inšpirovať aj vás.

Krásna blondínka Amelia je vzdialenou príbuznou kráľovej Alžbety. Keby ju však ona sama videla v jej bežný deň, asi by spadla na zadok. Amelia je totiž rebelkou a dáva to svetu poriadne najavo. Jej štýl obliekania je veľmi módny a úplne odlišný od toho, ktorý máme možnosť poznať z kráľovských akcií. Tieto trendy jesenné kúsky odporúča túto sezónu aj vám.

Prečítajte si tiež: Dokonalé vlasy podľa vzoru Kardashianiek: Tieto zásady si osvojte aj vy a tešte sa bezchybnej hrive plnej lesku

Objavte v sebe šelmu

Amelia je síce nežnou kráskou, vie však ako sa ukázať aj v divokom svetle. Zvieracie motívy túto jeseň rozhodne nemôžu chýbať medzi jej doplnkami. Či už na kabelke alebo na sukni, Amelia vie, ako zaujať!

Pohodlie po celý deň

Keďže sa Mel živí aj ako modelka, jej nohy sú dlhodobo vystavované vysokým podpätkom. Vo voľnom čase sa im však vyhýba a preferuje pohodlnú a vzdušnú obuv plnú ľahkosti. Veľké tenisky zažívajú tento rok svoj comeback, preto si aj vy nájdite svoj vysnívaný pár a užívajte si pohodlie pri chôdzi.

Výrazné náušnice

Svoje uši táto mladá modelka zdobí všetkým možným, nielen kráľovskými šperkami. Má rada bižutériu, ktorá zaujme na prvý pohľad a každý si ju na prvýkrát všimne.

Povedzte to svojim tričkom

Amelia si počas svojho života už vytvorila svoj vlastný názor na svet. Cestuje po svete sama a preto nepotrebuje aby jej niekto iný diktoval, čo má sama robiť. Teraz má jedinečnú možnosť povedať svoje aj na základe trička. Popisy a vzory sú teraz veľmi in!

Mohlo by vás zaujímať: Osí pás modelky na obálke magazínu a v realite: Táto žena sa však rozhodla poukazovať na niečo iné, dôležitejšie

Metalické odtiene

Závan luxusu si ľahko privodíte práve za pomoci farieb rôznych kovov. Amelia má rada striebornú, ktorá pekne kontrastuje s jej vlasmi.


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus