Presunúť na hlavný obsah

Dokonalé vlasy podľa vzoru Kardashianiek: Tieto zásady si osvojte aj vy a tešte sa bezchybnej hrive plnej lesku

Zahraničné celebrity

Mnohé im závidia, iné ich nenávidia. Jedno je však na sestrách z rodu Kardashianových známe. Ich vlasy sú vždy dokonalé a krásne lesklé. Aké triky používajú, aby docielili tento výsledný efekt?

Pamätáte si Kim s blond farbou? A čo takto Kylie s čiernymi vlasmi? Zmeny farby sa dejú u Kardashianiek na bežnom poriadku, že to ani nestíhame sledovať. Ako však tieto ženy dosiahnu vždy zdravé a žiarivé vlasy? Toto ich tajomstvo teraz prezradia aj vám!

Prečítajte si tiež: Schopnosť, vďaka ktorej si Meghan Markle získala srdce malej princeznej Charlotte: Viete, čo na nej tak miluje?

Vyzdvihnite ich textúru

Všetky sestry Kardashianové si povestné ikonickým stylingom. Najčastejšie sa jedná o rovné a ulízané vlasy s cestičkou na stred. Aby svoje vlasy po umývaní a stylingu veľmi neoslabovali, žehlia si ich výsostne na nízkej teplote. Ideálnych je práve 185 stupňov Celzia. Pri tejto teplote sa nepoškodzuje folikula vlasu a jeho farba zostane živá a žiarivá.

Začiatok krásy prebieha počas spánku

Keďže si môžu dopriať to najlepšie, nevynechávajú ani starostlivosť počas noci. Kim zo zásady spáva iba na jemných hodvábnych vankúšoch, ktoré nemajú tendenciu lámať vlas. Sušenie obyčajným uterákom je pre sestry tiež out. Aby svoje vlasy uchovali hebké, používajú tričká či iné bavlnené kúsky oblečenia.

Mohlo by vás zaujímať: Mamička Kylie Jenner učí svoju dcérku Stormi ku kráse už odmala: Toto beauty tajomstvo jej už stihla prezradiť

Zdravé vlasy sú krásne vlasy

O vlasy sa samozrejme treba starať aj zvnútra. Kylie sa ani po tehotenstve netají tým, že berie prípravky na krásne a zdravé vlasy. Kendal sa zasa snaží dodržiavať zdravú výživu tak, aby prospievala aj jej vlasom. Zásadným produktom, ktorý však nesmie chýbať v kúpeľni ani jednej z Kardashianiek je vlasový olej! Na jeho lesk a výživu nedajú dopustiť. Po akomkoľvek stylovaní nanesú na vlasy pár kvapiek. Až potom môžu vyraziť do ulíc.

- Najčítanejšie -