Presunúť na hlavný obsah

Róby z galavečera SEML 2018: Nádherná Barbora Bergová, Zorka Hejdová zažiarila v šatách Michaela Kováčika

Zahraničné celebrity

Finále modelingovej súťaže na Pražskom hrade sa nieslo v znamení nielen ženskej krásy. Takéto šaty si na dress code „black tie“ vybrali známe češky, ktoré nezaostávali kráskou ani za modelkami.

Dlhé šaty boli v Španielskej sále Pražského hradu nutnosťou. Farebnosť a rôzne materiály sa odzrkadlovali na róbach dám, ktoré prišli podporiť mnohé mladé modelky a modelov v ich začínajúcej kariére. Tieto dámy zo susedných Čiech rozhodne vedeli, čo robia.

Prečítajte si tiež: Najkrajšie ambasádorky a backstage: Takto to vyzeralo v zákulisí finále prestížnej modelingovej súťaže

Barbora Bergová

Barbora Bergová, PR zástupkyňa rôznych vychytených módnych značiek a nadšenkyňa módy samotnej, volila na finálový večer šaty s roláčikom v jemnej krémovej farbe. Tento model doplnený o červené výšivky pochádzal od značky Vilshenko, ktorá vytvára modely plné ženskosti v spojitosti s folklórom.

Eva Perkausová

Moderátorka televízie Prima, Eva Perkausová, ladila šaty nielen k svojim očiam. Hlboká modrá farba kontrastovala s jej blond vlasmi, ktoré si nechala upraviť iba do prirodzeného účesu. Celkový look doplnila iba jemnými striebornými doplnkami.

Petra Svoboda

Moderátorka Petra Svoboda sa na finále Schwartzkopf Elite Model Look pre Českú republiku a Slovensko, predviedla v éterickom modeli. Pastelové šaty od značky Poner zaujali na prvý pohľad a z moderátorky spravili vílu.

Agáta Prachařová

Modelka a moderátorka Agáta Prachařová stavila na priehľadné sexi šaty. V sivej róbe od Michala Mareka vynikla jej štíhla postava. Jej manžel, Jakub Prachař večer moderoval a ona mu bola oporou v hľadisku.

Zora Hejdová

Moderátorka Zora Hejdová, premenila asymetrický model od Michaela Kováčika na dokonalú večernú róbu. Priehľadná látka jej dodávala na ľahkosti a jemný materiál pekne padal dole až k nohám krásnej moderátorky.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Grand Finale Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Aké róby zvolili naše česko-slovenské modelingové hviezdy?

Lucie Borhyová

Červené šaty predviedla moderátorka Lucie Borhyová. Jednoduchý model, ktorý zvýrazňoval krivky, doplnila o strieborné topánky a malú kabelku. Najkrajším doplnkom však bol pre Luciu jej úsmev.

Šaty ktorej českej dámy vás zaujali najviac?

spolu hlasovalo 225 ľudí

- Najčítanejšie -