Presunúť na hlavný obsah

Od Titanicu krásna Kate Winslet nedá dopustiť na túto skrášľovaciu rutinu: Takto bojuje so starnutím

Zahraničné celebrity

Jej mladosť je všetkým známa. Na obrazovkách sme ju mali možnosť vidieť v mnohých oskarových filmoch. Reč je o herečke Kate Winslet, ktorá si už roky udržiava rovnaký vzhľad. Ako to robí?

42-ročná herečka je však oveľa viac ako len krásna tvár. Svojím remeslom si vydobyla mnohé ocenenia a šťastne vychovala tri deti, ktoré sú pre ňu všetkým. Pri svojom náročnom dennom pláne sa snaží nájsť si čas aj na samú seba. Začína hneď ráno a jej beauty úkony sú väčšinou maličkosti, ktorými si viete zlepšiť každý deň aj vy!

Mohlo by vás zaujímať: Mama najslávnejších celebrít Gigi a Belly: Nestarnúca Yolanda Hadid si drží dlhé roky aj po 50-tke úžasný vzhľad

Už v mladosti myslela dopredu

Kate Winslet odporúča práve dôkladné plánovanie. Ona sama si uvedomuje, že prekročenie 40-tky ju vlastne približuje už k 50-siatemu roku života. Dáva si preto pozor na fyzickú kondíciu a miluje zdravé jedlo. Jej najobľúbenejším je smoothie, po ktorom môže začať deň. Svoju beauty rutinu si však nevie predstaviť bez tejto maličkosti, ktorú uplatňuje hneď na niekoľkých stupňoch. Pozrite sa, ako zaradila Kate Winslet práve hydratáciu do svojho bežného života. 

Prvá a najdôležitejšia 

Kate Winslet udržiava svoje telo hydratované. Denne sa snaží vypiť aj 2 litre vody, ktoré pomáhajú nielen jej postave. Voda obohacuje jej pleť o potrebnú vlahu, dodáva jas jej vlasom a pomáha pri strate energie. Počas dňa si však tekutiny dopĺňa aj zeleným zlatom. Jej beauty tipom je práve príprava zelených štiav. Najradšej má kombináciu špenátu, kelu a uhoriek. 

Druhý krok k dokonalému beauty výzoru 

K dokonalému looku tejto herečke naozaj netreba veľa. Svoj status ikony si udržiava hlavne vďaka svojmu vždy upravenému vzhľadu. Ráno si na tvár nanesie iba pár kvapiek make-upu, špirálu a vždy si dá záležať na lesklých vlnách zo svojich vlasov. V kabelke jej nesmie chýbať ani hydratačný krém na pery, ktorý perfektne dopĺňa jej výživnú rutinu. 

Prečítajte si tiež: Nestarnúca Pretty Woman: Obľúbená kombinácia potravín Julie Roberts, vďaka ktorým si udržuje štíhlu líniu

Svoje telo obohacuje aj zvonka

Dôležitou esenciou života je pre Kate Winslet nepochybne spánok. Ak môže dopraje si aspoň 7 hodín, ktoré strávi v posteli bez akýchkoľvek technologických vymožeností. Pokožke tela venuje zvýšenú pozornosť práve používaním rôznych olejov. Takto svoje telo hydratuje aj zvonka. Je fanúšičkou toho argánového, ktorý dokáže zbaviť suchých miest a pleť vyživiť a rozjasniť. Vyhýba sa však akýmkoľvek umelým prísadám a miluje vegánske produkty.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe