Presunúť na hlavný obsah

Aké je vaše karmické číslo v roku 2018? V tejto fáze sa práve nachádzate, no onedlho vás čaká niečo nové

Zábava

Svoje najlepšie ja sa pokúšajte hľadať aj tento rok. Podľa vášho dátumu narodenia zistíte, ktoré svoje vlastnosti si músite prehlbovať. Neváhajte a prelúskajte sa rokom 2018 bez okolkov.

V našom živote sa spontánne objavujú fázy, ktoré sa každý rok menia. Aby ste vyťažili čo najviac pozitívnej energie, pokúšajte sa rešpektovať aj hlas svojho srdca. Musíte byť opatrnná a podľa svojej karmickej fázy zistiť, prečo je práve tento rok takým, akým je!

Svoje karmické číslo si ľahko vypočítate ak spočítate dohromady dátum vášho narodenia (teda deň aj mesiac) a pripočítate k nemu aj rok, v ktorom sa nachádzame. Výsledné číslo bude predstavovať vaše karmické štádium. To bližšie vypovedá o polohe vášho života a nástrahách, ktoré vás čakajú. 2018 má celkový súčet 11. Teda je to 2 + 0 + 1 + 8 = 11. Toto číslo však tiež potrebujeme premeniť na jednociferné, čo znamená číslo 2. 

Na príklade si uvedieme dátum narodenia 28. 2. Spočítame 2+ 8 = 10 + 2 = 12 a toto číslo premeníme na jednociferné 2 + 1 = 3. Na záver spočítame vaše číslo narodenia s číslom 2, ktoré predstavuje číslo roku 2018. Výsledok nášho príkladu bude teda 5. Títo ľudia by si mali dávať pozor predovšetkým na spoznávanie tej pravej životnej múdrosti, avšak neváhajte o sebe zistiť viac.

Prečítajte si tiež: Naše emócie ovplyvňujú schopnosť zapamätať si spomienky: Toto sa stane, ak ich chceme potlačiť

Nepodceňujte fázy, v ktorých sa nachádzate

Už samotná 2018 má v sebe zabudovanú veľkú dávku kreativity, riešenia našich problémom, hlavne v oblasti vzťahov. Nech ste v akejkoľvek karmickej fáze, nezabúdajte práve na tento aspekt roku 2018 bude očistným, ale zato náročným na vašu energiu i vnútorné sily.

1.    Karmická fáza

Jednotka predstavuje číslo položené na vašom objavení. Je časom nových začiatkov a čistá ako nepopísaný papier. Svoj kolobeh fáz ešte len začínate, preto sa nebojte vývinu vlastného ega a zdokonaľovaniu vašej osobnosti. Tento rok vám pomôže rásť a učiť sa zvládať aj nečakané podnety. Naučíte sa byť samostatnou po všetkých sférach a užijete si aj dni plné lásky k sebe samej.

2.    Karmická fáza

Číslo 2 je plné uvedomovania si svojich psychických pohnútok. Je zameraná na partnerstvo a vzťahy ako také. Lásku, budete vnímať extréme silno, tak isto aj medzi ľudské vzťahy. Postavíte ich na piedestál, avšak môže vás prekonať aj citlivosť či závislosť na iných ľuďoch. Dvojka predstavuje aj pochopenie, že na svete nie sme sami. Sú to vždy dvaja, ktorí tvoria fungujúci vzťah. Učte sa pochopiť iných a váš druhý karmický rok prežijete v harmónii.

3.    Karmická fáza 

Tretie štádium je prvou tretinou vášho karmického života. Sústreďte sa preto na vlastné šťastie a budujte si ho vo veľkom. Čaká vás prekonanie pýchy i neprajnosti iných. Vrátite sa spätne k hlavnému základu vášho života a urovnáte si svoje vzťahy, aby ste boli opätovne plná radosti. 

4.    Karmická fáza 

Plánovanie a budovanie vlastného postoju k svetu môžete začať aktívne robiť až v štvrtej fáze. Aby ste ju prežili v pohodlí, prekonávajte prekážky, ktoré vám život prináša a v žiadnom prípade sa im nebráňte. Nesnažte sa uľahčiť si svoju cestu. Užívajte si svoje vlastné sny a držte sa ich. Nedajte sa potopiť negatívnym ohlasom okolo seba, buďte sebavedomá a získajte správny postoj aj k peniazom. 

5.    Karmická fáza

Päťka stojí za poznaním a pochopením zmien. Mnohí v tomto štádiu začínajú nachádzať aj vieru v niečo vyššie, prípadne inklinovať k náboženstvu ako takému. Po všetkom čím ste si prešli v predchádzajúcich fázach, je skvelé vidieť osoh vaše práce a pokoj, ktorý viete v živote nájsť. Učenie sa z vlastných chýb bude vašou tajom zbraňou. Základom je nebrániť sa iným pohľadom na svet. Spoznávajte nové a učte sa od tých, ktorí už niečo prežili. Pochopíte tak oveľa lepšie aj svoje emócie a vyšší zmysel vlastného života. 

6.    Karmická fáza

Ak ste sa podľa výpočtu našli v šiestej karmickej fáze, čakajte ťažkú úlohu. Podľa svojho osudu ste už naplnili predchádzajúce body a teda našli aj vnútorní pokoj. Šestka znamená zodpovednosť, rovnováhu i uzdravovanie. Ich hľadanie pohltí vašu myseľ a bude určovať vaše priania. Je čas zbaviť sa všetkého nepotrebného a posunúť sa opäť na novú úroveň. Oslobodenie sa od posudzovania ľudí a porovnávania sa, príde tiež v tejto fáze. Túžba po týchto čnostiach nebude ľahká, avšak pomôže vám byť šťastnými tak, ako nikdy predtým. 

7.    Karmická fáza

Sedmička prináša so sebou veľké zmeny. Prináša pozitívne novinky, k ich spracovaniu však budete potrebovať všetku svoju vnútornú silu. Zakladá si na raste, tichu a atmosfére poznávania vašej intimity. Budete konfrontovaný s vecami, na ktoré možno nie ste pripravený, hľadanie citovej stability však prinesie svoje ovocie. V tejto fáze bude váš osobnostný rast naozaj naberať na obrátkach. Čeľte novým výzvam a prijímajte ich, uvoľnenie príde hlavne vtedy, keď prežijete všetky nevyriešené aspekty svojho života. Táto fáza vás posilní pred poslednými dvoma.

Mohlo by vás zaujímať: Čo zaberá na ženy podľa znamenia zverokruhu? Na Panny stačí tento trik, u Levíc sa musia chlapi snažiť viac

8.    Karmická fáza

Po nevyspitateľnej sedmička prichádza na rad číslo 8, ktoré vás prinúti zamyslieť sa nad svojou vnútornou silou a nájdením pravého pochopenia svojho ja. Vážte si svoje ja a učte sa ako ohodnotiť svoje sily. Čas osmičky oplýva spravodlivosťou. Máte možnosť zúžitkovať všetko, čo ste získali v predchádzajúcich siedmych rokoch a o to silnejšia sa pustiť do deviatky. Je to rok priamy, materiálny a poriadkumilovný. Aj keď získate možnosť zarobiť viac a polepšiť si v práci, snažte sa myslieť na financie ako na predmety k šťastnému životu. Nie sú tu preto, aby ste získali moc ovládať druhých, práve naopak. Slúžia ako prostriedok, ktorý dokáže život skrášliť a to nielen vám. Táto dilema vám dá poriadne zabrať.

9.    Karmická fáza

Ak je vašim karmickým číslom práve deviatka, neľakajte sa. Uzatvorenie vášho kruhu života je síce na blízku, nový rok vás však čaká v plnej kráse. Číslo 9 je o uzatváraní všetkých dôležitých záväzkov. Bilancovať budete od jeho začiatku až po koniec. Či bude toto hodnotenie pozitívne, to je len a len na vás. Snažte sa očistiť svoj život. V tejto fáze je dôležité vykúpenie vlastného ja a pocit transformácie do ďalšieho lepšieho obdobia. Ako sa hovorí, jedny dvere sa zavrú, avšak iné sa môžu otvoriť. Buďte k sebe preto úprimná a nezabúdajte na spomienky, ktoré vás dostali až takto ďaleko. 

- Najčítanejšie -