Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Aký typ pleti máte podľa životného štýlu: Poradíme vám, aká kozmetika je pre vás najvhodnejšia

Krása

Trend prepojenia s prírodou sa naďalej stupňuje a čoraz viac tiež venujeme pozornosť našej pleti. Zistite podľa typu a životného štýlu, ktoré rastlinné zložky vás dokážu rozžiariť a vrátiť vám chuť do života.

Sme to, čo jeme a podobný princíp platí aj v prípade toho, čo si dávame na svoju pleť. Chémii odzvonilo a dôraz na návrat k prírode sa neustále zvyšuje. Vplyvom životného štýlu dostáva naša pleť poriadne zabrať a okrem nepriaznivých vplyvov životného prostredia sa musíme popasovať aj s vlastným stresom a vnútrom. Yves Rocher, expert v starostlivosti o pleť prepája potreby pleti so ženským životným štýlom. Značka ohľaduplná nielen k telu, ale aj k prírode vytvára dokonalú symbiózu. Každá žena by si mala totiž dopriať svoje "Skin care days" a to na pravidelnej báze.

Som viac než len typ pleti

Čaro krásnej modernej ženy sa skrýva viac než len v jej kráse. A to, aký má typ pleti, je zároveň odrazom toho, aký postoj má k sebe i k prírode. „Som viac než len typ pleti“ je preto akýmsi krédom každej ženy, ktorá žije prítomnosťou, ale uvedomuje si, že individualita je dnes na ústupe a všetci tvoríme jeden celok na tejto planéte, ktorú by sme si mali vážiť a pristupovať k nej s rešpektom. 

Act Beautiful. Aktívny prístup k životnému štýlu, k starostlivosti o svoju pleť a najmä myšlienka byť súčasťou tejto planéty. Robiť všetko pre to, aby sme nepodliehali módnym diktátom a krátkodobým trendom. Slobodomyseľná krása nemusí byť spojená vždy s luxusom, ale so zdravou mierou a najmä prírodou, ako takou.  

Otestujte sa, aký typ pleti máte podľa životného štýlu: Poradíme vám, aká kozmetika je pre vás najvhodnejšia

1. Dobrodruh, žena živel, ktorá miluje prirodzenosť a slobodu

Náš tip: Hydratačný rad HYDRA VÉGÉTAL 

Starostlivosť tejto hydratačnej línie si zamilujete už po tom, čo si privoniate. Čistota, príroda a schopnosť dokonale splynúť s potrebami pleti. Denná rutina starostlivosti o pleť vhodná pre normálnu až zmiešanú pleť, ktorá potrebuje hydratáciu. 

Pozrite si, ako dopadol náš test: VIDEO: Testovali sme nový hydratačný rad, ktorý vašu pleť dokonale rozžiari: Toto sú výsledky!

Výťažok z kosmatcovníka aktivuje hydratáciu prirodzeným spôsobom a pleti dodáva takáto starostlivosť z dlhodobého hľadiska jas. 

FEMINITY TV: Starostlivosť o pleť nepodceňujeme ani my a rad Hydra Végétal sme vyskúšali na vlastnej koži

 

2. Žena, ktorá je empatická, aktívna s umeleckými črtami

Náš tip: Upokojujúci režim so SENSITIVE VÉGÉTAL

Tento typ žien máva obvykle citlivú pokožku a preto pri výbere kozmetiky prechádzajú niekoľkými testovacími procesmi, čo tiež nie je pre pleť najvhodnejšie. Rastlinná kozmetika Yves Rocher v tomto prípade využila vzácny výťažok z listov rastliny sigesbeckia orientalis. Vďaka tejto unikátnej prírodnej zložke je pleť chránená pred vonkajšími vplyvmi. Prechádza k upokojeniu a k rovnováhe. 

3. Moderná žena neustále v pohybe, eko-guru

Náš tip: Detoxikačná starostlivosť ELIXIR JEUNESSE

Aj keď si myslíte, že žijete aktívny život a práve to vám vo vašom vzhľade pomáha, môžete sa mýliť. Moderný životný štýl vplýva aj na pleť a tá pociťuje únavu, vyčerpanosť a s prichádzajúcimi starosťami aj prvé vrásky. 

Vďaka prítomnosti koncentrovaného výťažku z rastliny aphloia z Madagaskaru, pomáha pleti k odolnosti voči vonkajším mestským vplyvom.

Neprehliadnite: VIDEO: Čo všetko obsahuje rad Yves Rocher Elixir Jeunesse a ako dopadol náš test?

FEMINITY TV: Takto sme testovali rad Elixir Jeunesse od Yves Rocher v našej redakcii

4. Sebavedomá, elegantná, hrdinka za každých okolností

Náš tip: Vyhladzujúca denná starostlivosť proti vráskam z radu SÉRUM VÉGÉTAL 

S vekom síce prichádzajú vrásky, ale napriek tomu sa žena s pribúdajúcimi rokmi cíti oveľa viac sebavedomejšie a vyrovnanejšie. S tým prichádza aj väčší punc elegancie a starostlivosti o pleť. Aktiváciu buniek má na svedomí prítomnosť kosmatca kryštálového, ktorý minimalizuje vrásky a nerovnosti pleti. Vyhladzuje pleť a vracia jej objem, čo sa odráža na väčšej vypnutosti, ucelenosti pleti a v neposlednom rade aj na jej jase.

Spojte sa s prírodou a objavte svoje „nové ja“  s rastlinnými produktami Yves Rocher. Viac na yves-rocher.sk/skin_daysinstagram.com/yvesrocherslovensko a facebook.com/yvesrocherslovensko

- Najčítanejšie -