Presunúť na hlavný obsah

Ženy, objavte v sebe ESENCIU SLOBODY: S týmto parfumom môžete mať svoju vnútornú silu neustále pri sebe

Krása

Máte svoje miesto, na ktorom zažívate dokonalú pohodu? Predstavte si, že by ste ho dokázali mať neustále pri sebe. V práci, v noci keď zaspávate, ale aj počas bežných dní, ktoré vedia byť niekedy vyčerpávajúce. Značka Yves Rocher sa pokúsila zhmotniť vaše sny.

Ženy sú od prírody silné stvorenia, ktoré nič len tak ľahko nezlomí. Pod krásne upravenou škrupinkou sa však často skrýva jemné jadro, o ktoré musí byť tiež postarané. Vedia čeliť svetu mužov, avšak potrebujú aj chvíľku pre seba, ktorá im dodáva energiu a vyrovnanosť.

Objavte svoje vnútorné "ja" v prírode

Rok 2018 sa stal pre značku Yves Rocher prelomový. Po úspešnom legendárnom rade vôní Comme une Évidence sa tentokrát pokúsili vytvoriť parfum, ktorý v sebe spája tie najpotrebnejšie esencie ženskosti. 

Nechajte sa pohltiť vôňou ženskosti

Nová vôňa Mon Evidence od Yves Rocher je svieža, plná radosti a naplnenia zo života. Toto všetko môže zažívať ženská duša, ak je pokojná a vyrovnaná. Yves Rocher v tejto vôni ponúka ženám náhľad do harmónie. Dodáva im energiu a v krásnom flakóne zachytáva esenciu prírody.

Pomoc v súčasnej hektickej dobe

Povedali by ste, že niečo také pekné a zmyselné, ako je flakón parfumu, môže byť recyklovateľný a pomáhať výsadbe lesov? V ružovej novinke Mon Evidence sa spája toto všetko. Vonkajší obal je z plánovanej výsadby lesov. Uzáver je vyrobený z PEFC™ certifikovaného jaseňového dreva. Celý parfum je poslom ženskosti a zmyselnosti, ktorú v sebe vie objaviť každá jedna z nás. Niekedy k tomu stačí iba nájsť to správne pokojné miesto a samozrejme pár kvapiek rozprávkovo sladkej vône, ktorá vonia po vanilke,  kvete pačuli, damašskej ruži a mandarínke.

Objavte sviežosť a ženskú hravosť aj na stránkach značky Yves Rocher: yves-rocher.sk, instagram.com/yvesrocherslovensko a facebook.com/yvesrocherslovensko.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe