Presunúť na hlavný obsah

Keď sa plnia sny: Najkrajšie miesta na svadbu snov počas skorej jesene, tieto vás dostanú atmosférou aj príbehom

Feminity

Aj svadba na jeseň môže mať svoje čaro. Preneste sa spolu s nami pomyslene na miesta, ktoré vám vyrazia dych. A na najkrajší deň vášho života, sú ako stvorené.

Prečítajte si aj: Skvelý úspech našich novodobých modeliek: Jana Tvrdíková a ďalšie opäť valcovali prehliadkové móla Paríža

Chateau Mcely

Svadby v Chateau Mcely, neďaleko Prahy, majú čaro v každom ročnom období. No na jeseň ešte o niečo viac. Zámok sa nachádza v lone prírody v malebnej dedinke Mcely. Romantika obradu v zámockých interiéroch alebo naopak v jeho parku je neopakovateľná. Kúzelné miesto je známe ako plné zázrakov. Dokonca je vraj požehnané samotným zjavením Panny Márie. Navyše na zámku majú pripravené ešte jedno prekvapenie, možnosť zasadiť si strom vášho manželstva. A presne tak, ako porastie váš vzťah, tak bude rásť aj váš strom v zámockom parku. Milé, no nie? 

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Grand Hotel Kempinski High Tatras je stvorený pre svadby, vďaka svojej rozprávkovej atmosfére. Snúbenci si môžu povedať ”Áno” priamo na brehu Štrbského plesa a naplno si vychutnať tento deň iba v kruhu najbližších. Práve počas skorej jesene je to absolútne ideálne. Všetko tu hrá tými najkrajšími farbami. To, čo je na hoteli vzácne, je práve jeho história. Tá dýcha skutočne zovšadiaľ. Nielen z múrov, ale aj z maličkostí, akými sú stropné lampy použité v reštaurácii. Tušíte správne, tie sa nachádzali ešte v pôvodnej stavbe. Potom ako ich zreštaurovali, rozhodli sa ich znova použiť. Navyše verný pôvodnému zariadeniu je aj dizajn schodísk, či farebné kvetinové dekorácie na stropoch alebo vzhľad okien. Ak teda hľadáte na váš deň ”D” miesto s čarovnou atmosférou a pridanou hodnotou, určite ste tu správne. Rozhodne vás dostane spojenie jagavej noblesy a nedotknutého čara prírody. Verte, že toto miesto sa zapíšte do vášho srdca. 

Nájdete tu všetko, čo potrebujete, aby bol váš pobyt príjemný. Knižnicu, vlastnú pracovň, dokonalé spa u a využiť môžete aj služby concierge, ktorý vám ochotne so všetkým pomôže. Hosťom toto miesto ponúka predovšetkým jedinečný zážitok. 

Navyše ho veľmi radi navštevujú aj mnohé slovenské a české hudobné legendy. Za všetkých by sme spomenuli Karla Gotta, ktorý sa do hotela vždy rád vracia. Tiež Hana Zagorová, Lucie Bílá, či slovenské kapely ako Elán a Desmod. Koncertovala tu aj britská kapela Morcheeba a súkromný pobyt si tu vychutnal aj kanadský spevák Bryan Adams. Veľmi cennou bola aj návšteva japonského princa Akishina s princeznou, vtedajšieho generálneho tajomníka OSN Pan Ki-muna, prezidentov Vyšehradskej štvorky a svadobnú hostinu tu mal aj fenomenálny cyklista Peter Sagan. Verte, že toto miesto sa zapíšte do vášho srdca.

Mohlo by vás zaujímať: Top letné stylingy Sloveniek: Romana Škamlová vsadila na krivky, Domi Navara Cibulková v Saint-Tropez

Chateau Appony

Chateau Appony je ideálne pre milovníkov dejín, architektúry a krásnych priestorov. Jedinečný komplex je ozajstnou oázou pokoja. Nájdete ho v tichej časti obce Oponice. Hoci priestory voňajú novotou, skrývajú úžasný príbeh. V minulosti tu bývali také významné osobnosti ako členovia prezidentskej dynastie Roosveltovcov, Josephine Bakerová, maharadža z Patialy, Thomas Cardeza- jeden z najbohatších pasažierov na Titanicu, či albánska kráľovná Geraldina. Pýchou kaštieľa je historická Apponyiho knižnica so vzácnymi knihami, ktorá je ako stvorená na dokonalé svadobné portréty. No a v neposledom rade obrad na jeseň v prekrásnom anglickom parku, bude pre vás určite nezadbudnuteľným zážitkom na celý život. 

Wiegerova vila

Jedinečná Wiegerova vila svojou atmosférou a štýlom pripomína Provensálsko. Novozrekonštruovaná vila z roku 1921 sa nachádza iba cca. 10 km od Bratislavy. Prírodným prostredím, neformálnou atmosférou a šarmom francúzskeho vidieka sú jej priestory naozaj výnimočné. Toto miesto má svoje kúzlo nielen na jar, ale aj na jeseň, kedy okolie zdobia pestrosfarbené listy na starobylých jabloniach. Navyše mať svadbu v takmer storočnej vile je zážitok už sám o sebe, no nie?