Presunúť na hlavný obsah

Štýlová v každom veku, inšpirujte sa slávnymi ženami: Toto by vám nemalo v šatníku chýbať, keď máte 20, 30, 40, 50

Feminity

Štýlová a trendy môžete byť skutočne v každom veku. Nechajte sa inšpirovať známymi ženami, ktoré majú naozaj nezameniteľný štýl.

Gigi Hadid 20+

Dvadsiatka je vek, kedy je povolené naozaj všetko. Môžete byť nežná, hravá, extravagantná, či sexi. Užite si obdobie, kedy sa ešte viete v móde odviazať. Zaobstarajte si jeden výrazný prvok, ktorý skombujete s jednoduchšími kúskami. Môže ísť o nohavice, sukňu, či kožúšok. Budete tak neprehliadnuteľná a štýlová zároveň. Navyše toto je jedno z posledných období, kedy si bezproblémov doprajte aj nosenie crop -topových modelov. 

Olivia Palermo 30+

Toto je vek, kedy si ešte stále môžete dovoliť exprimentovať. Nebojte sa farieb a odvážnych kombinácií. Rozhodne by ste vo svojom šatníku mali mať sako a vôbec nemusí byť len čierne. Skúste nohavicový kostým ako očarujúca Olivia Palermo. Navyše pásiky zoštíhlia a predĺžia vašu postavičku. 

Mohlo by vás zaujímať: Cvičiaca mamička Chrissy Teigen: Tieto 3 pravidlá odporúča pri dosahovaní ideálnej hmotnosti

Victoria Beckham 40+

Victoria Beckham je jasným dôkazom toho, že ženy zrejú vekom ako víno. Vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. A to určite aj preto, že táto žena má jednoducho dokonalý vkus. Hoci miluje čiernu vie, že aj po 40 - tke farby patria do šatníka. Len ich výber by mal byť o niečo sofistikovanejší. Smaragdová zelená v kombinácii s bielou a hnedou je skvelá voľba. To čo vám však rozhodne v šatníku nemôže chýbať, je biela košeľa. Na tomto kúsku by ste určite nemali šetriť. 

Elle Macpherson 50+

Rafinovaná Elle Macpherson vyzerá aj po 50 - tke perfektne. Dokazuje, že čierna je skvelou voľbou. Určite si zaobstarejte sukňu pod kolená, ideálne je ak bude úzka a skombinujte ju s rôznymi topmi. Verte, že budete vyzerať dokonale. Veď samotná Elle je toho jasným dôkazom. 

Prečítajte si tiež: Looky známych modeliek bez podprsenky: V týchto prípadoch je jej vynechanie absolútne povolené

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe