Presunúť na hlavný obsah

Členka kráľovskej rodiny: Krásna Kate Middleton miluje nielen šaty, úžasne sa cíti aj v rifliach či legínach

Zahraničné celebrity

Kate Middleton si vybudovala svoj image krásnej kráľovskej dámy práve na základe svojho vycibreného šatníka. Neustále ohuruje lookmi, ktoré sú elegantné, plné grácie a vždy dokonalé. Ako však Kate trávi aj svoj voľný čas? V šatách to určite nebude!

Pohľad vojvodkyne z Cambridge na módu zmenili aj jej detičky. Sama sa rada oblieka ako dáma, v niektorých prípadoch sa však nevyhne ani zablateným kolenám. Pre svoje ratolesti by urobila všetko, nebráni sa ani športovému oblečeniu, či kúskom, ktoré sú z obyčajných reťazcov. Na hru v prírode či športové aktivity preto rada vyberá práve nohavice. Takto štýlovo v nich vyzerá práve táto vždy dokonalá kráľovská dáma.

Prečítajte si tiež: Amal Clooney si vždy uchováva svoj dokonalý štýl: Tieto kúsky by podľa nej nemali chýbať v šatníku úspešnej ženy

Pre dobrú vec zmení aj svoje oblečenie

Kate sa zúčastňuje množstva spoločenských akcií, ktoré majú aj charitatívny či iný dobročinný podtón. Pre takúto vec je vždy ochotná vzdať sa aj svojho dokonalého looku princeznej a oblečie si na seba aj iné, oveľa praktickejšie oblečenie. V v takom prípade sú povolené aj gumáky či jazdecké čižmy. 

Nevyhýba sa športu, práve naopak

Síce je Kate Middleton distingvovanou dámou, šport má nadovšetko rada. Aj so svojim manželom podporujú mladých športovcov, nadchýňa ich, ak športom žije celá krajina. Kate si sa preto nebráni ani žiadnej športovej zábave a aj v legínach jej to naozaj pristane!

Mohlo by vás zaujímať: Beauty rituál Mirandy Kerr krok za krokom: Osvojte si jej recept na ošetrenie pleti pomocou naparovania zeleným čajom

Športové súpravy aj na kráľovskej krvi

Klasické šušťákové súpravy vie táto žena premeniť na neodolateľný kúsok. Má šmrnc v čierno- bielej a tenisky pokladá za jednoznačne najpohodlnejšiu obuv. Takto nemáme možnosť Kate vidieť často, myslíme si však, že jej to aj v póze športovkyne veľmi pristane!

Páči sa vám takýto pohodlný štýl na Kate Middleton?

spolu hlasovalo 350 ľudí

Áno
345
Nie
5

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus