Presunúť na hlavný obsah

Tejto vášni podľahla Mária Bartalos po boku manžela: Pozrite sa, na čo nedá sexi kráska dopustiť

Feminity

Talentovaná a očarujúca herečka Mária Bartalos vyzerá skvele. A najnovšie je už aj šťastne vydatá. S manželom Adriánom majú toho veľa spoločného. Viete, na čo nedajú obaja dopustiť?

Toto šťastnú dvojicu spája

Známa a obľúbená herečka Mária Bartalos, je už pár mesiacov šťastne vydatá. S manželom Adriánom tvoria nerozlučnú dvojicu a majú toho veľmi veľa spoločného. Nielenže pôsobia ako ideálny a dokonalý párik, ale oni ním aj sú. Mária a Adrián milujú cestovanie, spoznávanie nových krajín a objavovanie nepoznaného. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Legendárny Alexander McQueen: Exkluzívna premiéra filmu ako intímna sonda do života módneho návrhára

Obaja milujú dobrodružstvo

Mária aj Adrián patria medzi dobrodružné, akčné typy a presne v takomto duchu sa nesú aj ich cesty. Naposledy ich očarila Tanzánia, ktorá sa stala pre nich dokonalou destináciou na strávanie medových týždňov.

Objavovanie krajiny so všetkým, čo k tomu patrí

Ak ste si však mysleli, že dvojica správila čas predovšetkým oddychom, mýlite sa. Užili si toto miesto naozaj so všetkým, čo k tomu patrí. Spoznávali miestnu kultúru, umenie, nové chute, vône a jedlá. Chceli totiž skúsiť všetko, čo táto krajina ponúka. 

Párik si poločne strávený čas naozaj veľmi užil. Obaja sú totiž pracovne vyťažení, takže nájsť si momenty pre seba je pre nich vzácnosťou. O to viac si chvíle spolu vážia. Práve cestovanie je pre nich príležitosťou objavovať nové, no zároveň sa venovať jeden druhému. My sa už teraz tešíme, aká bude ich ďalšia cestovateľská zastávka. Lebo zi ich fotografií ide pohoda, pokoj a predovšetkým láska. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Stylingy Sloveniek: Alena Pallová opäť za dámu, Karolína Chomisteková zvolila šaty s týmto motívom

- Najčítanejšie -