Presunúť na hlavný obsah

Nestarnúca Pretty Woman: Obľúbená kombinácia potravín Julie Roberts, vďaka ktorým si udržuje štíhlu líniu

Zahraničné celebrity

Herečka Julia Roberts, preslávená aj vďaka roli „Pretty Woman“, je ženou, ktorá starne naozaj s ľahkosťou a prirodzene. Svoj vzhľad nepostavila nad všetko, ale sa snaží dodržiava určitú rovnováhu, najmä, čo sa týka stravovania. Toto je jej obľúbená kombinácia potravín počas dňa.

Jedna z mála v Hollywoode, ktorá starne ľahko a prirodzene 

V Hollywoode nie je vôbec neobvyklé, keď sa starnúce ženy snažia vyzerať večne mlado. Avšak, ak by sme mali poukázať na jednu z tých, ktorým sa to darí bez zásahu šikovných rúk plastického chirurga, potom je to rozhodne aj herečka Julia Roberts. Ľahkosť s akou starne táto už 50-ročná „Pretty Woman“, sa len tak nevidí. Herečka má však tiež svoje triky.

Mohlo by vás zaujímať: Tajomstvo dokonalej postavy Elizabeth Hurley po 50-tke: Týmto potravinám sa vyhýba a niektoré si pestuje

Zdravý spôsob života aj dôsledná starostlivosť o pleť 

Julia Roberts, ktorá teraz v októbri oslávi už 51 rokov, svojím sviežim a mladistvým vzhľadom prekvapuje. Za jej nákazlivým úsmevom, štíhlou postavou a pleťou s minimom vrások sa skrýva jej vnútorná harmónia a rovnováha. Tú dosahuje aj vďaka zdravému spôsobu života, dôslednej starostlivosti o pleť, a samozrejme aj vďaka pravidelnému pohybu.

Prísna organická a bezlepková strava

Pokiaľ ide o herečkinu stravu, Julia si potrpí na bezlepkovú, ťažko organickú stravu: „Pokúšam sa len dobre jesť a byť uvedomelá,“ cituje ju magazín Harper´s Bazaar. Jesť vedome pre Juliu znamená tiež dopriať si tú správnu kombináciu potravín na raňajky, obed aj večeru. Tieto kombinácie potravín sú jej obľúbené. 

Čítajte tiež: Jennifer Aniston tesne pred 50-tkou vyzerá skvelo: Každé ráno začína známym rituálom, na ktorý nedá dopustiť

Raňajky

Juliene raňajky zahŕňajú dôležitú potravinu, po domácky urobenú granolu, ďalej sezónne bobule ako jahody, maliny, čučoriedky a grécky jogurt. Vďaka tejto kombinácii dostane do tela hneď ráno tú správnu dávku antioxidantov, ktoré naštartujú aj jej metabolizmus

Obed

Tú najlepšia kombináciu potravín na obed, predstavuje pre Juliu pečená artičoková polenta alebo špenátovo-cestovinový koláč či tzv. pilaf. Pre tých, ktorí nevedia o aké jedlo ide, je to tradičné orientálne perzské jedlo, v preklade ide o misku ryže, v ktorej nesmie chýbať korenie, ale môže byť doplnené o zeleninu, ale aj ovocie. Existuje veľa druhov pilafu, každá krajina si ho prispôsobuje, ale Julia má najradšej pšeničný pilaf. 

Večera

Kombinácia potravín, ktoré si Julia rada pripravuje na večeru, je nasledovná... Ryba, najradšej chrumkavý losos na zázvore s quinoou, alebo čínske rezance so zeleninou či morské plody s omáčkou z čiernej fazule a so špargľou. 

Neprehliadnite: Prísna strava modelky Rosie Huntington-Whiteley: Po tomto sa cíti najviac štíhla, sleduje si príjem soli a cukru

Jej kombinácie potravín sú na prvý pohľad netradičné, ale Julia je dôkazom toho, že to naozaj funguje ako na štíhlu postavu, tak aj na krásnu a sviežu pleť. K tomu joga 4krát týždenne a výsledný efekt je zaručený. Necháte sa inšpirovať?

- Najčítanejšie -