Presunúť na hlavný obsah

Halle Berry si ide tvrdo za svojím a v 50-tke má mlado vyzerajúce telo: Tieto jedlá si dopraje, aby sa držala štíhla

Zahraničné celebrity

Oskarová herečka Halle Berry má telo 25-ročnej ženy, hoci už prekročila 50-tku. Za všetko vďačí svojmu zdravému spôsobu života v podobe ketogénnej diéty a veľmi prísneho fitnesu. Súčasťou jej jedálnička sú aj takéto zdravé maškrty, ktoré si dopraje na desiatu.

Vďaka keto diéte udržuje telo zdravé

O herečke Halle Berry je známe, že v ketogénnej diéte sa našla a vďaka jej zásadám sa jej darí udržať si pod kontrolou aj jej ochorenie, cukrovku, ktorú má diagnostikovanú už roky. Na svojom instagrame aj dodala: „Keto je veľmi nízkosacharidový potravinový plán, ktorý skutočne núti vaše telo spáliť tuk ako blázon. Myslím si tiež, že to bolo do značnej miery zodpovedné za spomalenie môjho procesu starnutia. Keto životný štýl ponúka toľko výhod, ako je strata hmotnosti... kontrola chuti do jedla, viac energie a lepšie duševné výkony. Ak ste ako ja, možno môžete zvrátiť diabetes typu 2... .“ Práve tento typ stravovania jej dodáva veľa potrebnej energie, ktorú potom spaľuje pri cvičení. 

Mohlo by vás zaujímať: Osobný tréner J Lo prezradil, prečo má speváčka skvelú genetiku: Vďaka nej na prahu 50-tky vyzerá skvelo

Typov na zdravé desiate sa dožadovali fanúšikovia

Halle sa rozhodla podeliť o typy na svoje zdravé desiate po tom, čo ju na sociálnej sieti jej fanúšikovia sami vyzvali. Ako Halle dodala, ľudia sa jej vždy pýtajú, aké jedlá konzumuje. Samozrejme, že odpoveďou, nízkotučné, nikoho neprekvapí. Napriek tomu si však môžete naozaj pochutiť aj na niečom takomto...  

Keto koláčiky 

Halle ako prvé vyzdvihla práve tieto „štíhle“ koláčiky ako jedno zo svojich najobľúbenejších občerstvení. Nemajú žiadny cukor, ale za to veľa vlákniny. Vyrobené sú z praženej kukurice, posolené morskou soľou. V jednom balení je 11 koláčikov a v nich spolu len 60 gramov tuku.

Čítajte tiež: Kate Middleton a jej krásna figúra: V jedálničku jej nesmie chýbať táto surovina, vďaka ktorej sa udržiava vo forme 

Pikantná surová kyslá kapusta 

Tak toto je niečo, k čomu máme prístup aj my u nás. Kapusta sama o sebe je nízkosacharidová, plná probiotík, ktoré podporujú zdravie čriev a pravidelnosť ich čistenia. Nehovoriac o tom, že v kombinácii s chilli papričkami je aj skvelým požieračom tukov. 

Kostný vývar 

Správne, dobre počujete. Niekedy sa krásna Halle občerství šálkou horúceho kostného vývaru, ktorý je súčasťou nášho tradičného nedeľného obeda. Ako Halle cituje magazín Womeshealth, je vraj skvelý aj na žiariacu pokožku. Keďže má len jeden gram sacharidov na pohár, je pre ňu priam ideálny. 

Cuketové chipsy 

Ak chipsy, tak zdravé cuketové. Stačí kolieska cukety posoliť morskou soľou a vypražiť napríklad na kokosovom oleji. Halle si túto chrumkavú maškrtu dopraje aj s rajčinami. 

Neprehliadnite: Tajomstvo dokonalej postavy Kate Hudson: Prezradila, ako sa o seba stará i to, ktoré jedlo vynecháva

Vajcia, orechy a strukoviny 

No okrem týchto hlavných „maškŕt“ si Halle rada pochutná aj na vajciach, ktoré sú veľkým zdrojom bielkovín a zdravých tukov, ale aj na orechoch a strukovinách, ktoré tvoria tiež súčasť jej zdravého občerstvenia. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe