Presunúť na hlavný obsah

Známe celebritné krásky kedysi a dnes: Takto vyzerali na začiatku svojej hviezdnej kariéry!

Zahraničné celebrity

Čas plynie naozaj rýchlo a najviac si to uvedomujeme pri prezeraní starých fotografií. Síce sa nám môže zdať, akoby to bolo len včera, ale výzor a starnutie predsa neoklameme. Svoje o tom vedia aj známe celebritné hviezdy a niektoré z nich prešli ozajstne veľkými zmenami.

Módne ikony, herečky či speváčky. Všetky sú vystavené veľkému nátlaku médií a o svoj zovňajšok sa musia dennodenne starať. V Holywoode sa akoby zastavil čas a pri pohľade na niektoré známe osobnosti, nebudete veriť vlastným očiam. Ktoré zo známych krások vyzerajú tak, akoby ani vôbec nestarli?

Prečítajte si aj: Vysmiata Angelina Jolie na výlete aj s deťmi v Paríži: Pozrite sa, ako jej rastú a robia dokonca už aj gardé

Kylie Minogue

Austrálska speváčka Kylie Minogue v čase sladkých 19 rokov a dnes vo veku 49 rokov. Je priam neuveriteľné, že rozdiel medzi týmito dvoma fotografiami je obdivuhodných 30 rokov. Krásna speváčka sa môže pochváliť naozaj mladistvým vzhľadom a nejedna žena by v jej veku chcela vyzerať takto dobre!

Victoria Beckham

Módna návrhárka a ikona Victoria Beckham si prešla poriadnou zmenou. Z 18 ročného káčatka vyrástla krásna labuť. Bývalá speváčka zo známej dievčenskej skupiny vyzerá vo veku 43 rokov naozaj výborne a na jej vzhľade vidieť, že dospela v pravú dámu.

Jennifer Aniston

Slávna herečka Jennifer Aniston bola mnohokrát vyhlásená za najsexi herečku sveta. Svoju kariéru začala v 18 rokoch, kedy vyzerala ako plaché dievčatko. Dnes je z nej silná osobnosť a charizmatická žena, ktorá vo veku 48 rokov pôsobí stále príťažlivo. Na Jennifer sa však už podpísal aj zub času či menšie plastické operácie.

Megan Fox

Ďalšia zo sexi herečiek, ktorým celý svet leží pri nohách. Hriešne zvodná brunetka Megan Fox dostala do svojho vienka prirodzenú krásu a sexepíl, ktorý zo seba vyžarovala už v 18 rokoch. Je preto veľmi smutné, že sa nechala zlákať na cestu plastických operácií a vo veku 31 rokov má za sebou už viac zákrokov. Síce sa snaží udržať svoju krásu, ale prirodzenosť jej už nevráti nik.

Pozrite si aj: Slávne celebrity, ktoré podstúpili plastickú operáciu ešte pred 30-tkou: Pozrite sa, ako odlišne kedysi vyzerali!

Kim Kardashian

Celebritná hviezdička Kim Kardashian sa pohybuje vo svete šoubiznisu už od svojich 19 rokov. Na začiatku svojej kariéry však ešte nemala ustálený vkus a štýl, akým sa môže pochváliť dnes. Napriek plastickým úpravám si stále zachovala svoju ženskosť a vo veku 37 rokov vyzerá lepšie, než kedykoľvek predtým.

- Najčítanejšie -