Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo dokonalej postavy Elizabeth Hurley po 50–tke: Týmto potravinám sa vyhýba a niektoré si pestuje

Zahraničné celebrity

Má 52 a pri pohľade na jej instagramové konto plné bikini záberov máte pocit, že sa pozeráte na telo najviac 30-tničky. Herečka Elizabeth Hurley však vie, čo robiť, aby ste aj v jej veku vyzerali takto sexi...

Čo fotografia, to sexi telo

Herečka nenecháva starnutie náhode, ale aj sama veľa robí preto, aby vyzerala aj po 50-tke sexi, sviežo a mladistvo. Dôkazom jej mladistvého a sexi výzoru sú jej pravidelné fotografie, ktorými zásobuje svoje instagramové konto pre fanúšikov v bikinách. Dôvodom, prečo práve väčšinou v bikinách, je ten, že prezentuje vlastnú tvorbu, keďže sa momentálne venuje aj navrhovaniu bikinových plaviek. Niet teda divu, že sa aj preto snaží vyzerať viac než len dobre. 

Mohlo by vás zaujímať: 5-dňový detox podľa Emily Ratajkowski: Takto dosiahnete dokonalú postavu a žiarivú pleť

Organická strava, vlastne vypestovaná zelenina a vyrobené mäso

Tajomstvom jej dokonalej postavy, krásnej pokožky tela či tváre takmer bez vrások je ako inak kombinácia zdravej výživy, dostatku spánku a pohybu. Ale pozor, Elizabeth prijíma výlučne čisto organickú, ekologickú stravu, dokonca väčšinu zeleniny si sama pestuje. Je totiž majiteľkou farmy v Anglicku, kde sa venuje pestovaniu vlastnej zeleniny, ako aj výrobe, príprave vlastného mäsa zo zvierat, ktoré na farme chová, čiže bio mäsu. Ostatné veci si Elizabeth dokupuje čerstvé na trhoch alebo v obchode s kvalitnými potravinami. Podľa herečky nám zdravá strava zabráni, aby sme sa cítili rozbití. 

Potraviny, ktoré by ste v jedálničku krásnej a sexi herečky rozhodne nenašli sú zemiaky, chlieb, cestoviny, syr a lupienky. 

Pohár vody aj zeleninovej polievky 

Elizabeth si každé ráno pred raňajkami dopraje pohár teplej vody, o ktorom sama hovorí, že jej vôbec nechutí, ale premôže sa. Tiež má po celý deň pri sebe fľašu studenej čistej vody, ktorou zaháňa pocit hladu. Avšak, ako prezradila pre internetový portál emirateswoman.com, najlepším trikom je urobiť si vynikajúcu zeleninovú polievku a mať ju tiež vždy počas dňa po ruke, a keď sa dostaví hlad, zahnať ho práve ňou. 

Čítajte tiež: Tajomstvo štíhlej postavy Gisele Bundchen: Na tieto ciky nedá kráska dopustiť

Tip na jedálniček v podaní Elizabeth 

Raňajky

Organické vajcia voľne dostupné s organickým špenátom, hubami a grilovanými paradajkami

Obed

Striedavo smažené kúsky organického kuraťa so zelenými fazuľkami, paprikou a hubami

Večera

Ryby na grile s organickou zeleninou

Občerstvenie

Spomínaná zeleninová polievka, ktorú máte po celý deň so sebou napríklad vo fľaške, alebo v chladničke, ak sa dá. Tá vás zasýti a osvieži zároveň. 

Neprehliadnite: Bella Hadid presne vie, ako zhodiť zopár posviatočných kíl: Nechajte si poradiť a začnite s overenými cvikmi

Fanúšikom pohybu rozhodne nie je

Hollywoodska hviezda napriek všetkému vôbec nie je fanúšikom cvičenia a opisuje ho ako nutné zlo. Avšak, keď už sa do toho pustí, staví na rýchlu chôdzu, beh, pilates, jogu či pár klasických brušákov. Ako však dodáva, nič z toho nerobí s pravidelnosťou.  Základom však je aj dostatok spánku, ktorý v kombinácii so zdravou stravou a pohybom urobí tiež svoje.

- Najčítanejšie -