Presunúť na hlavný obsah

Mama najslávnejších celebrít Gigi a Belly: Nestarnúca Yolanda Hadid si drží dlhé roky aj po 50-tke úžasný vzhľad

Zahraničné celebrity

Krásu nezdedili len tak po nikom. Svetovo uznávané modelky Bella a Gigi Hadid sa predrali na najznámejšie prehliadkové móla. Za nimi nijako nezaostáva ani ich brat Anwar. Kto stojí za vyrovnanosťou týchto troch mušketierov?

Blondína v dobrom veku, ktorá vyzerá ako staršia sestra svojich detí. Aj tak by sa dala opísať pôvabná Yolanda Hadid. V mladosti bola úspešnou modelkou, teraz sa preslávila ako spisovateľka a jej tvár môžete poznať aj z reality show. Táto multifunkčná žena, ktorá prekonala dva rozvody, vo všetkom podporuje svoje tri deti. Bella, Gigi i Anwar Hadid sú ako na roztrhanie v celom módnom priemysle a niet sa čomu čudovať. Táto silná žena stojí za ich úspechom viac, ako by sa mohlo zdať. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa YOLANDA (@yolanda.hadid),

 

Prečítajte si tiež: Nestarnúca Pretty Woman: Obľúbená kombinácia potravín Julie Roberts, vďaka ktorým si udržuje štíhlu líniu

Jej traja mušketieri

Sama slávna mama Yolanda Hadid si prešla svojim obdobím obálok a modelingových mól. Nie je sa čomu čudovať, jej tvár doteraz vyzerá ako reklama na úžasný hydratačný krém. Yolanda má v sebe nádych dokonalé štýlu, ktorý sa zlučuje aj s harmóniou, ktorú sa snaží vytvárať vo svojej rodine. Síce nenašla šťastné manželstvo, udržala si pozíciu dokonalej mamy. Za takú ju pokladajú všetci traja súrodenci, ktorých súdržne nazýva „traja mušketieri“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa YOLANDA (@yolanda.hadid),

Tajné zásady šťastia

Byť matkou je pre ňu poslanie na celý život. Svoje deti- Bellu, Gigi a Anwara, sa snažila vychovávať na troch princípoch. Ukazovala im, že to, čo ich spája je rodinné puto, aj keď prišli o stabilnú rodinu v pubertálnom veku. Zaumienila si, že rozhovor je to najdôležitejšie čo môžu urobiť- fungujú na princípe aktívneho počúvania, teda aj keď niektoré z jej troch detí má ťažkosti, musí exitovať cesta, ktorou by ho spoločne vyriešili. Základ výchovy však Yolanda vidí v emocionálnej stabilite. Deťom dopriala bezstarostné detstvo a aj vo vodách toho najhlbšieho modelingu ich neustále podporuje a stojí pri nich. 

Mohlo by vás zaujímať: Super rýchle triky Kim Kardashian: Takéto oblečenie si vyberajte, ak chcete za pár sekúnd svoju postavu zoštíhliť

Spojenie s tou najdôležitejšou ingredienciou života

Pokoj v duši, úsmev v tvári a zdravo vyzerajúcu pleť aj po 50-siatke prináša Yolande práve vidiek. Farma, na ktorej chovajú kone a pestujú zeleninu, je pre túto bývalú modelku vykúpením. Vie tu naozaj vypnúť a nabrať síl na nové životné lekcie. Tento pokoj praje aj svojim deťom. Po týždni na farme sa vie vrátiť do New Yorku v plnej sile a zúčastniť sa najdôležitejších akcií aj so svojimi deťmi. Jej vlasy a stále dokonalá postava milujú práce tento aktívny relax!

Nebojí sa hovoriť o svojich pádoch

Dokonalý look modelky jej počas kariéry nič nepoškvrnilo. Vo svojej dospelosti sa však potýkala aj so zákernou chorobou. Yolanda neváhala a pretavila svoje myšlienky do knihy. Práve vypovedanie vlastných myšlienok a ich organizácia jej dáva nádej a silu pomáhať. Takto prosperuje nielen ona, ale aj všetci jej čitatelia, ktorí si tiež prechádzajú zložitejším obdobím. 

- Najčítanejšie -