Presunúť na hlavný obsah

Ikonické účesy podľa Jennifer Aniston: Takto si už roky udržiava najkrajšiu korunu krásy medzi svojimi kolegyňami

Feminity

Okúzľujúca Jennifer Aniston sa preslávila najmä úlohou sladkej Rachel v seriáli Priatelia. Už v tom čase milióny žien túžili mať rovnakú korunu krásy ako Jenn. Tá na svoje vlasy nedá dopustiť a príkladne sa o ne stará. V tomto je jej tajomstvo.

Jennifer však počas svojej kariéry skúšala iné variácie. Kratší zostrih jej síce pristal, no predsa len v dlhších vlasoch pôsobila oveľa ženskejšie. 

Ofinku a krátku dlžku vlasov zvolila kráska len kvôli fimovej úlohe. Následne si ich však dala opäť predĺžiť, lebo sa necítila sama sebou. Pri akomkoľvek strihu však mala vždy zdravú a žiarivú korunu krásy. Jenn vie, že dobrú starostlivosť netreba podceniť. 

Prečítajte si tiež: Princ George sa po prázdninách opäť chystá do školy: Tieto zmeny čakajú člena kráľovskej rodiny

Strihať a farbiť sa chodí každých 6 týždňov. Nedá však dopustiť na domácu starostlivosť. Dvakrát do týždňa si robí masku z olivového oleja, vajíčka, kurkumy a citrónovej šťavy. Práve tento prírodný zázrak vraj dodáva vlasom perfektný lesk a pevnosť. Na končeky požíva argánový olej a raz do mesiaca si robí zábal z kokosového oleja. Ten nechá pôsobiť celú noc. 

Kráska nenosí komplikované účesy, neexperimentuje takmer vôbec s farbou. Jednoducho stavila na istotu a už roky vyzerá skvele. 

Mohlo by vás zaujímať: Úžasná Tereza Maxová pred 17 rokmi a dnes: Táto žena vyzerá z roka na rok lepšie a toto je jej tajomstvo

- Najčítanejšie -