Presunúť na hlavný obsah

Najdlhšie vzťahy slávnych celebrít: Tieto manželstvá fungujú už roky a toto ich spája

Feminity

Vzťahy vedia byť občas komplikované. A tie v showbiznisovom svete obzvlášť. Avšak aj medzi celebritami nájdete páry, ktoré dokazujú, že pravá láska skutočne existuje.

Všetci to dobre vieme, vzťahy sú plné kompromisov, ústupkov a treba na nich veľmi veľa pracovať počas celej ich existencie. Ak sa im prestanete venovať, sú predurčené na zánik. A vo svete showbiznisu sú ešte o niečo komlikovanejšie. Pozlátko Hollywoodu totiž aj bežné problémy nerobí ani náhodou jednoduchšími. Avšak aj na červenom koberci nájdeme páry, ktoré sú dôkazom, že pravá láska stále existuje.

Blake Lively a Ryan Reynolds 

Blake Lively a Ryan Reynolds sú spolu už od roku 2010 a tvoria stále zamilovaný pár. Musíme uznať že títo dvaja patria k najidilickejším párom v Hollywoode. Najskôr boli kamarátmi, nakoľko herec bol v tom čase ešte ženatý, no napokon sa ich priateľstvo premenilo na lásku. Vzali sa po dvoh rokoch chodenia a dnes spolu vychovávajú dve rozkošné dcérky. 

Victoria a David Beckhamovci 

Victoria a David Beckhamovci začali spolu chodiť v roku 1999 a odvtedy sú nerozluční. Ich randenie trvalo rovnako dva roky a potom dvojici zazvonili svadobé zvony. A hoci ich vzťah prešiel rôznymi obdobiami, stále je medzi nimi veľmi silné puto, ktoré ich drží pokope. Rodičia štyroch detí vraj najnovšie uvažujú aj o piatom prírastku. Nuž nechajme sa prekvapiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Mama najslávnejších celebrít Gigi a Belly: Nestarnúca Yolanda Hadid si drží dlhé roky aj po 50-tke úžasný vzhľad

Cathrine Zeta - Jones a Michael Douglas

Očarujúca herečka Cathrine Zeta - Jones a Michael Douglas sú manželmi od roku 2000. Dvojica má dve deti. Treba uznať, že si prešli veľmi náročnými fázami, najmä v čase, keď Michael ochorel na rakovinu, či keď sa jeho syn z prvého vzťahu dostal do väzenia. Hoci bolo obdobie, kedy dokonca oznámili rozchod, podarilo sa im krízu zažehnať. Dali si druhú šancu a odvtedy opäť žiaria. Vraj obaja pochopili, že na vzťahu treba neustále pracovať. 

Tom Hanks a Rita Wilson

Tom Hanks a Rita Wilson tvoria nerozlučnú dvojicu už od roku 1988.  Tento rok oslávili 30. výročie svadby a to sa veru v showbiznisových vodách veľmi často nevidí. Avšak aj oni si prešli zložitým obdobím. Rita pred pár rokmi ochorela na rakovinu prsníka, no toto obdobie ich ešte viac zomklo a zblížilo. Manželia majú dvoch spoločných synov - Chestera Marlona a Trumana Theodora, ktorí sú už dospelí.

Toto šťastné dvojice spája

Viete však, čo majú všetky tieto páry spoločné? Tajomstvo fungovania ich vzťahov je pomerne jednoduché. Veľká dávka humoru, tolerancie a obdivu k tomu druhému. Avšak základom je brať veci s nadhľadom a nezabúdať sa každý deň smiať. 

Prečítajte si tiež: Nestarnúca Pretty Woman: Obľúbená kombinácia potravín Julie Roberts, vďaka ktorým si udržuje štíhlu líniu

Ktorý z párov je Vám najsympatickejší?

spolu hlasovalo 599 ľudí