Presunúť na hlavný obsah

Najdlhšie vzťahy slávnych celebrít: Tieto manželstvá fungujú už roky a toto ich spája

Feminity

Vzťahy vedia byť občas komplikované. A tie v showbiznisovom svete obzvlášť. Avšak aj medzi celebritami nájdete páry, ktoré dokazujú, že pravá láska skutočne existuje.

Všetci to dobre vieme, vzťahy sú plné kompromisov, ústupkov a treba na nich veľmi veľa pracovať počas celej ich existencie. Ak sa im prestanete venovať, sú predurčené na zánik. A vo svete showbiznisu sú ešte o niečo komlikovanejšie. Pozlátko Hollywoodu totiž aj bežné problémy nerobí ani náhodou jednoduchšími. Avšak aj na červenom koberci nájdeme páry, ktoré sú dôkazom, že pravá láska stále existuje.

Blake Lively a Ryan Reynolds 

Blake Lively a Ryan Reynolds sú spolu už od roku 2010 a tvoria stále zamilovaný pár. Musíme uznať že títo dvaja patria k najidilickejším párom v Hollywoode. Najskôr boli kamarátmi, nakoľko herec bol v tom čase ešte ženatý, no napokon sa ich priateľstvo premenilo na lásku. Vzali sa po dvoh rokoch chodenia a dnes spolu vychovávajú dve rozkošné dcérky. 

Victoria a David Beckhamovci 

Victoria a David Beckhamovci začali spolu chodiť v roku 1999 a odvtedy sú nerozluční. Ich randenie trvalo rovnako dva roky a potom dvojici zazvonili svadobé zvony. A hoci ich vzťah prešiel rôznymi obdobiami, stále je medzi nimi veľmi silné puto, ktoré ich drží pokope. Rodičia štyroch detí vraj najnovšie uvažujú aj o piatom prírastku. Nuž nechajme sa prekvapiť. 

Chrissy Teigen a John Legend

Krásna modelka Chrissy Teigen a spevák John Legend sa prvýkrát stretli v roku 2007, no zosobášili sa až v roku 2013. Pár sa od začiatku netajil túžbou po prírastku, no dlhé obdobie sa im to nedarilo. Napokon sa však ich stal skutočnosťou. Dnes už vychovávajú dve rozkošné ratolesti malú Lunu a jej mladšieho bračeka Milesa.

Mohlo by vás zaujímať: Mama najslávnejších celebrít Gigi a Belly: Nestarnúca Yolanda Hadid si drží dlhé roky aj po 50-tke úžasný vzhľad

Cathrine Zeta - Jones a Michael Douglas

Očarujúca herečka Cathrine Zeta - Jones a Michael Douglas sú manželmi od roku 2000. Dvojica má dve deti. Treba uznať, že si prešli veľmi náročnými fázami, najmä v čase, keď Michael ochorel na rakovinu, či keď sa jeho syn z prvého vzťahu dostal do väzenia. Hoci bolo obdobie, kedy dokonca oznámili rozchod, podarilo sa im krízu zažehnať. Dali si druhú šancu a odvtedy opäť žiaria. Vraj obaja pochopili, že na vzťahu treba neustále pracovať. 

Tom Hanks a Rita Wilson

Tom Hanks a Rita Wilson tvoria nerozlučnú dvojicu už od roku 1988.  Tento rok oslávili 30. výročie svadby a to sa veru v showbiznisových vodách veľmi často nevidí. Avšak aj oni si prešli zložitým obdobím. Rita pred pár rokmi ochorela na rakovinu prsníka, no toto obdobie ich ešte viac zomklo a zblížilo. Manželia majú dvoch spoločných synov - Chestera Marlona a Trumana Theodora, ktorí sú už dospelí.

Toto šťastné dvojice spája

Viete však, čo majú všetky tieto páry spoločné? Tajomstvo fungovania ich vzťahov je pomerne jednoduché. Veľká dávka humoru, tolerancie a obdivu k tomu druhému. Avšak základom je brať veci s nadhľadom a nezabúdať sa každý deň smiať. 

Prečítajte si tiež: Nestarnúca Pretty Woman: Obľúbená kombinácia potravín Julie Roberts, vďaka ktorým si udržuje štíhlu líniu

Ktorý z párov je Vám najsympatickejší?

spolu hlasovalo 589 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus