Presunúť na hlavný obsah

Toto je jeden z najstabilnejších párov slovenského showbiznisu: 17 rokov sú spolu aj vďaka tomuto

Feminity

Sympatická moderátorka Soňa Skoncová tvorí pár so svojím priateľom, dizajnérom Robom Reisom už 17 rokov a dvojici to nesmierne pristane. Odhalili sme, čo je tajomstvom ich šťastného vzťahu a na čo nedajú dopustiť.

Spoločný čas na nezaplatenie

Očarujúca moderátorka Soňa Skoncová, tvorí pár s priateľom Robom Reisom už od svojich 15 rokov. Robo je známym a uznávaným dizajnérom, takže pracovne sú obaja veľmi vyťažení. Avšak navzájom tolerujú svoje povinnosti a vždy keď sa dá, snažia sa tráviť čas spoločne. Obaja milujú cestovanie, spoznávanie nových krajín, dobré jedlo, módu, dizajn a v neposlednom rade humor. No a ich láska patrí medzi najstabilnejšie medzi známymi  tvárami. 

Prečítajte si tiež: Triky na krásnu pleť v každom veku: Soňa Müllerová pozná prírodné tajomstvo mladosti a čo ďalšie?

Štýlový pár, ktorý doslova žiari

Robo často krásku sprevádza aj na spoločneské akcie a treba uznať, že im to mimoriadne pristane. Vyžaruje z nich spokojnosť, vyrovnanosť a šťastie. Napriek tomu, že sú spolu už roky, pôsobia stále ako čerstvo zamilovaní. 

Navyše rozhodne tvoria jeden z najštýlovejších párov nášho showbiznisu. Obaja majú cit pre modu, milujú najnovšie trendy a vychytávky. Kombinujú streetstyle s elegantými kúskami a vyzerajú jednoducho perfektne. Majú módu v krvi a cítiť to na každom ich outfite. Kdekoľvek sa objavia sú neprehliadnuteľní. 

Toto je ich kľúč ku šťastiu

A hoci sa dlhodobé vzťahy v rámci showbiznisu veľmi ”nenosia” a sú skôr vzácnosťou, táto dvojica dokazuje, že to vôbec nemusí tak byť. Vzťah dvoch ľudí totiž nezávisí od prostredia, v ktorom sa pohybujú, ale od toho, čo ich spája. Pýtate sa, na čo nedá Soňa a Robo dopustiť? Na humor.

Práve ten je podľa nich v živote dvojice veľmi dôležitý. Dokázať si urobiť srandu zo seba, z toho druhého a najmä veľa sa od srdca smiať. Veď viete, čo sa hovorí: ”Smiech lieči a spája.”  Niečo na tom veru bude, nemyslíte? 

Tvorí podľa Vás prominentý pár dokonalú dvojicu?

spolu hlasovalo 298 ľudí

Nie
34

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mária Čírová a jej najlepšie stylingy, v ktorých ohúrila: Poradí vám, ako zviditeľniť svoj módny štýl

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus