Presunúť na hlavný obsah

Herec Marek Fašiang z Oteckov ako lámač ženských sŕdc: Magnetom pre ženy je aj práve vďaka tomuto

Feminity

Preslávil ho seriál Oteckovia, no okamžite sa zaradil medzi najobľúbenejších slovenských hercov. Ženy jednoducho Mareka Fašianga zbožňujú. Ako to tento muž robí?

Je mladý, úspešný, sexi a ženy ho jednoducho milujú. Herec Marek Fašiang žne jeden úspech za druhým. Hviezda seriálu Oteckovia sa však preslávila len nedávno. Aj keď už dávno predtým, ste ho určite počuli vo svojich domácnostiach. Marek sa totiž od detstva venuje dabingu a svoj hlas prepožičal aj Harrymu Potterovi. Vyštudovaný právnik, však napokon skončil aj tak pri herectve. Doteraz sa na televíznych obrazovkách objavil len v epizódnych postavách, v seriáloch Mesto tieňov, Búrlivé víno, či v Rodinných prípadoch. No s úspechom seriálu Oteckovia sa stal Marek doslova sexsymbolom, pre ženy je magnetom. 

Prečítajte si tiež: Triky na krásnu pleť v každom veku: Soňa Müllerová pozná prírodné tajomstvo mladosti a čo ďalšie?

Veľa ľudí ho porovnáva s hollywoodskym hercom Ryanom Goslingom. A skutočne sa Marek na neho veľmi podobá. Navyše majú spoločné aj čosi viac ako len vzhľad. Obaja milujú prírodu, cestovanie a svoju prácu robia na 100%. 

Sympatického veterinára Tomáša, ktorého v seriáli Marek stvárňuje, by chcela mať doma nejedna žena. Tento fešák je už však zadaný. Jeho srdce si získala očarujúca modelka Tereza. Dvojica vyzerá skutočne spokojne a šťastne a vidieť, že Marek je veľmi zaľúbený. 

Nielen v seriáli, ale aj v súkromnom živote pôsobí Marek ako dokonalý gentleman, férový chlap a ideálny muž. Veľa voľného času trávi s rodinou, na ktorú nedá dopustiť. Hoci vlastné deti zatiaľ nemá, zbožňuje svoju malú neterku a veľmi rád sa stará aj o svojich nevlastných, šesťročných bratov - dvojičky. Pre ženy je teda stelesnením dokonalého muža. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mária Čírová a jej najlepšie stylingy, v ktorých ohúrila: Poradí vám, ako zviditeľniť svoj módny štýl

Aktuálne sa Marek nevenuje len nakrúcaniu úspešného seriálu Oteckovia. Má malú sieť kaviarní a svoj biznis najnovšie rozšíril a prevádzkuje aj niekoľko lekární. Mladý herec a podnikateľ si užíva život so všetkým, čo k nemu patrí a vidieť, že sa mu naozaj darí. Možno je skutočne tajomstvom úspechu v živote láska, pokora a úcta. Čo poviete?

Podobá sa podľa Vás Marek Fašiang na hollywoodskeho herca Ryana Goslinga?

spolu hlasovalo 159 ľudí

Nie
30

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe