Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Oslnivá topmodelka Hana Jiříčková: Toto bol moment, keď sa rozhodla pomáhať ľuďom a môžeme tak všetci

Modeling

Topmodelka Hana Jiříčková ozdobila svojou prítomnosťou finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 ako čestná predsedkyňa poroty. Nedávno sa však rozhodla pomáhať viac tým, ktorí to potrebujú a my vám prezradíme viac.

Hana Jiříčková je vo svete modelingu pojmom. Česká topmodelka, ktorá valcuje nielen prehliadkové móla, ale aj titulky prestížnych magazínov či kampaní, patrí medzi najúspešnejšie. Pri príležitosti finále Schwarzkopf Elite Model Look 2018 mala možnosť ako čestná predsedkyňa poroty spoznať nové tváre modelingu priamo na Pražskom hrade. 

Na galavečer sa dostal aj štedrý darca, ktorý počas filmového festivalu v Cannes vydražil pozvánku pre dve osoby na tento večer za pol milióna českých korún na pomoc organizácii Positive Planet. Hana sa nedávno stala veľvyslankyňou Positive Planet a svoje rozhodnutie spájať sa s charitatívnymi činnosťami vždy dôkladne zvažuje. Tento projekt spustil v roku 1988 Jacques Attali, oi. Zakladateľ Európskej banky pre obnovu a rozvoj.

Veľvyslankyňa Positive Planet na pomoc ľuďom bez práce

Poslaním organizácie Positive Planet je pomáhať ľuďom samostatne rozvíjať činnosti generujúce príjmy. Každý z nás má obdobie, keď je raz hore a raz dole. Nikdy sa netreba prestať vzdávať a všetko má svoje riešenie. Rovnako tak v prípade nájsť si prácu a začať žiť dôstojný život. Česká topmodelka Hana Jiříčková sa rozhodla, že bude pomáhať a apeluje na to, že môžeme tak urobiť všetci. My s ňou stopercentne súhlasíme a veríme, že v každom z nás sa nájde kúsok dobra a empatie.

Čítajte viac: Česká topmodelka Hana Jiříčková ozdobila festival v Cannes: Svojou prítomnosťou však pomáhala ľuďom proti chudobe

So zakladateľom Positive Planet sa Hana zoznámila pred tromi rokmi. Jacque Attali je podľa jej slov neskutočne skvelý politik, ekonóm a skvelá osoba. „Nahováral ma do toho už dva roky, ale ja som veľmi opatrná, než poviem na niečo áno. Musí to byť niečo, v čo verím,“ znela úprimná odpoveď topmodelky so srdcom na správnom mieste.

Neprehliadnite: Najkrajšie ambasádorky a backstage: Takto to vyzeralo v zákulisí finále prestížnej modelingovej súťaže

Moment, ktorý ju presvedčil, že konala správne

Hana nás počas finálového galavečera oboznámila nielen s problematikou a činnosťou tejto charitatívnej organizácie, ale prezradila tiež moment, počas ktorého sa utvrdila v tom, že urobila správny krok. „Po jednom z mítingov, ako som mala obed so Jacqueom v Paríži, som išla na letisko. Mala som hovor, bavila som sa o Positive Planet. Moj šofér mi povedal, že nechcel byť de facto neslušný, ale že počul, o čom rozprávam,“ začala rozprávať svoj príbeh očarujúca topmodelka.

Ako napokon tento rozhovor so šoférom dopadol a čo z neho vyústilo, si nenechajte ujsť v priloženom rozhovore. Zimomriavky na koži vás neobídu.

FEMINITY TV:  Topmodelka Hana Jiříčková  o tom, prečo sa stala veľvyslankyňou Positive Planet 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus