Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Prvé pocity víťazov Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Už čoskoro tieto tváre vyrazia do sveta

Feminity TV

Počas finálového večera SEML 2018 pre Českú republiku a Slovensko sme mali možnosť vidieť viacero nádherných mladých ľudí, ktorí súťažili o svoje postavenie vo svetovom modelingu a o postup do veľkolepého finále v zahraničí. Tieto štyri tváre sa stali absolútnymi víťazmi.

Za Slovensko sa víťazmi stali Jasmína Simová a Jakub Janírek, Českú republiku budú v zahraničí reprezentovať Marie Sýkorová a Martin Burina. Svetové finále sa uskutoční koncom roka v niektorej zo svetových metropol, kde si 15 TOP finalistov rozdelí garantované zmluvu s agentúrou Elite Model Management v hodnote až 750 000,- Eur. 

Prečítajte si tiež: Schwarzkopf Elite Model Look 2018 má svojich víťazov: Tieto tváre práve odštartovali svoju modelingovú kariéru

FEMINITY TV: Štyria výhercovia nám prezradili, aké bolo pre nich veľkolepé finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018

Počas finálového večera sme mali možnosť vidieť finalistov v rôznych polohách. Predviedli krásne róby, ale aj oblečenie a módu hodnú bežných dní. Príprava, ktorú absolvovali pred finále sa preto vyplatila a svojim divákom a podporovateľom predviedli na móle iba to najlepšie.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Grand Finale Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Aké róby zvolili naše česko-slovenské modelingové hviezdy?

Tieto mladé tváre budeme mať možnosť v modelingu ešte vidieť. Svoju kariéru iba odštartovali, ale aj tak už nabrali potrebné sebavedomie, ktoré je pre túto profesiu tak dôležité. Absolvovali fototesty a pochopili, čo všetko zahŕňa práca modelky či modela. Prehliadky a veľké finále boli iba krásnym zakončením ich snahy o zlepšenie sa v tejto profesii. 

- Najčítanejšie -