Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky z červeného koberca pred 10 rokmi a dnes: Pozrite sa, že vek je skutočne len číslo

Feminity

Je to tak, s pribúdajúcimi rokmi sa každý z nás mení. Áno, všetci starneme. No tieto ženy sú dôkazom, že aj v zrelšom veku, môžete vyzerať oveľa lepšie.

Hoci boli tieto ženy vždy príťažlivé, sú jasným dôkazom toho, že vek neuberá na kráse ani náhodou. Aj keď sa rokmi zmenili, treba uznať, že len k lepšiemu. Dokonca mnohé z nich vyzerajú oveľa viac sexi ako na začiatku kariéry. Veď posúďte sami. 

Prečítajte si tiež: Toho, čo kedysi Cindy Crawford odmietala a na čom vybudovala svoju slávu, sa dnešné ženy vzdávajú a robia chybu

Courteney Cox

Sympatická herečka Courteney Cox bola vždy krásna, no momentálne žiari oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Brunetka, ktorá sa dostala do povedomia verejnosti počas éry seriálu Priatelia, v tom čase pôsobila ako sivá myška. Rokmi zvolila o odtieň tmavšie vlasy, začala nosiť výraznejší make - up a vyzerá dokonale. Urobila presne to, čo ženám pridáva na kráse. Skryla drobné nedostatky a vyzdvihla svoje presnosti. Perfektné!

Jennifer Aniston

Sladká Rachel zo seriálu Priatelia - Jennifer Aniston prešla rokmi mnohými premenami. No jej aktuálny look je jeden z najlepších za posledné obdobie. Jennifer je známa najmä svojim účesom, ktorému podľahli tisícky žien a je nesmrteľný. Nikdy príliš neexperimentovala. Rokmi si vlasy len viac presvetlila a treba uznať, že to bola dobrá voľba. Ubralo jej to niekoľko rokov a pôsobí oveľa mladšie. 

Victoria Beckham

Fashion ikona Victoria Beckham je známa svojim vycibreným módnym vkusom. Vždy sa prezentovala skvelými stylingami, ktorým prispôsobovala dokonale svoj vzhľad. To, čo si však roky udžiava a je tomu verná, je elegancia a minimalistický štýl. Aj keď počas všetkých životných období bola krásna, dnes jej to predsa len viac pristane. Dlhšie vlasy ju robia nežnejšou a oveľa ženskejšou. 

Mohlo by vás zaujímať: Tajomná žena z minulosti princa Williama: Táto kráska vraj dala princovi »kopačky« predtým, ako spoznal Kate

Angelina Jolie

Áno, očarujúca herečka Angelina Jolie bola vždy príťažlivou. Sexi krivky, krásna hriva a dokonalá pleť sú jej devízou. Avšak 10 rokov dozadu jej to pristalo predsa len o niečo menej ako v súčasnosti. Vek jej  pridal na šarme, elegancii a nežnosti. 

Alessandra Ambrosio

Topmodelka Alessandra Ambrosio je skutočne z roka na rok krajšia a je jasné, že aj popri deťoch môžete vyzerať skvele! Rokmi si udržiava figúru bohyne, ktorá sa jej prakticky nemení. Postavičku jej tak môžu aj po deťoch závidieť oveľa mladšie kolegyne. Navyše tmavší odtieň vlasov ju robí oveľa výraznejšou a rafinovanejšou. Pri pohľade na tieto ženy to vyzerá, že starnutia sa netreba vôbec báť. Práve naopak!

Ktorá kráska vyzerá podľa Vás po 10 rokoch najpríťažlivejšie?

spolu hlasovalo 381 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus