Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske svadby roka na spadnutie: Toto miesto sobáša preferuje Hailey Baldwin, niekto zase verí na magické čísla

Zahraničné celebrity

Krásne a mladé hollywoodske páriky si tento rok svoju lásku vyznávajú o čosi viac ako inokedy. Pozrite sa spolu s nami na najzaujímavejšie svadby, ktoré nás, ako dúfame, ešte čakajú počas roka 2018!

Mladé páry o svadbe nehovoria otvorene. Zistili sme pre vás však informácie o tom, ako si hviezdy z Hollywoodu predstavujú svoj dokonalý deň D.

Prečítajte si tiež: Plus size modelka Ashley Graham nemá veľkosť XS a na svoje krivky je hrdá: Toto je dôvod, pre ktorý predsa len cvičí

Hailey Baldwin a Justin Bieber

Zamilovaná dvojica si užíva svoje krásne chvíle cestovaním a neustálym sa objímaním či bozkávaním. Ich šťastie a láska by sa dala krájať. Modelka Hailey Baidwin svoj zásnubný prsteň nosí od júla, avšak so spevákom Justinom Bieberom neváhali a v New Yorku navštíviť aj kanceláriu na schválenie dohody o manželstve. Ak im štát povolí zväzok, mladá dvojica sa môže vziať už do dvoch mesiacov. 

Hailey ešte nemá vybraté svadobné šaty, avšak ani jeden sa nebráni svadobnej horúčke. Podľa ich blízke zdroja, obaja túžia po malej a rodinnej svadbe. Nevesta by prijala obrad v obklopení lesov a prírody. Nie je preto vylúčené, že svoj veľký deň prežijú v Kanade, rodnej krajine Justina.

Rosie Huntington-Whiteley a Jason Statham

Dvojica je v partnerskom zväzku už od roku 2010. Avšak až minulý rok sa herec Jason Statham odhodlal požiadať svoju krásnu priateľku, modelku Rosie Huntington-Whiteley o ruku. Obaja kladú svoj vzťah na prvé miesto.

Prednedávnom sa im narodil synček, preto sa povráva, že svadba je už naozaj na spadnutie. Niektorí si dokonca myslia, že si svoje áno povedia počas veľkolepého obradu osláv nového roka 2019. Žeby im 1. január priniesol obrovské šťastie? Necháme sa prekvapiť.

Priyanka Chopra a Nick Jonas

Herečka Priyanka Chopra a spevák Nick Jonas sú veľmi známi svojím blízkym vzťahom. Na verejnosti, ale aj v súkromí sa od seba ledva odlepia. Navštevujú spolu spoločenské akcie, ale nikdy si nenechajú ujsť ani oslavy priateľov, či zábavné grilovačky.

Mohlo by vás zaujímať: Krásne aj bez štetcov photoshopu: Úžasné svetové krásky si čím ďalej tým viac užívajú prirodzenosť

Priyanka si však zakladá na svojom pôvode a nikdy by si nenechala ujsť možnosť zorganizovať svoju svadbu v indickom štýle. Ona sama vie, že jej rodina je pre ňu všetkým a samozrejme, kladie dôraz na dodržanie tohto výnimočného kultúrneho dedičstva. 

- Najčítanejšie -