Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Meghan Markle postupne ukazuje bruško: Ako sa jej stylingy podobajú na tie, ktoré nosila jej švagriná Kate?

Feminity TV

V kráľovskej rodine má všetko svoje pravidlá. Niektoré sú prísnejšie, iné menej. Spadá pod ne aj ženská móda? Ako sa odievajú počas tehotenstva práve vojvodkyne z kráľovskej rodiny?

Meghan Markle a princ Harry oznámili pred pár týždňami svetu tú najradostnejšiu správu. Bývalá herečka Meghan Markle nosí pod srdcom dieťatko, preto tomu musela prispôsobiť aj svoje oblečenie. Jej postupne vykúkajúce bruško určuje štýl šiat ktoré nosí a niektoré jej kúsky sú veľmi príbuzné tým, ktoré nosila počas tehotenstva aj jej švagriná Kate Middleton. Inšpirujte sa tehotenskou módou z najvyšších kruhov a všimnite si podobnosti medzi týmito dvoma dámami. 

Prečítajte si tiež: Takéto brucho jej môžu závidieť mnohé ženy: Jennifer Lopez rúca mýty o cvičení a jej krivky sa takto menia

FEMINITY TV: Pozrite si, aké podobné tehotenské outfity volila Meghan Markle a Kate Middleton

Populárna biela farba

Kate i Meghan sa ani počas tehotenstva nemienili vzdať čistej bielej farby. Znázorňuje jemnosť a oddanosť a obe tieto vlastnosti patria týmto dámam. Kate i Meghan dopĺňajú biele šaty iba jemnými čiernymi doplnkami. Táto monochromatickosť im obom veľmi pristane!

V červenej obe vyniknú

Členky kráľovskej rodiny dávajú tehotným ženám jasne na známosť, že farieb sa báť netreba. Žiarivá červená má tendenciu zvýrazniť celú postavu, Meghan i Kate sa s ňou vyhrali s rozumom. Práve na detailoch ich obom záleží- Meghan ich predviedla vo výšivke na šatách, Kate na jednoduchom kabátiku so zapínaním na gombíky.

Meghan si vyberá aj voľnejšie šaty

Celá Katina tehotenská móda bola oveľa elegantnejšia ako je tomu v prípade Meghan. Nie je sa však čomu čudovať. Vojvodkyňa zo Sussexu si musela na nové nároky kráľovskej rodiny zvyknúť a určite sa jej aj prvotné šatníkové zmeny nevykonávajú ľahko. Meghan Markle sa pri návšteve Fiji ukázala v rôznych voľnejších šatách, ktoré by si Kate pravdepodobne na seba neobliekla. V tom je však ich jedinečnosť a rozdielnosť, ktorú na nich oboch milujeme.

Obe vedia kombinovať vzory

Spoločnou vlastnosťou je však skvelé prepojenie vzorovaným materiálov do tehotenského sveta. Meghan i Kate vedia, že zaujať sa dá práve netradičnou potlačou, na dotvorenie outfitu poslúži aj špeciálne strihanie šiat. Ak sú strihnuté práve nad bruškom, vedia ho pekne zvýrazniť a obom vojvodkyniam tak iba dodať na kráse. 

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Kate Middleton nikdy nenosí túto jednu farbu: Všimli ste si tiež, prečo má vždy rozpustené vlasy?

Meghan preferuje takéto róby

Počas svojich ciest s princom Harrym sa Meghan predviedla ako krásna princezná. Bledomodrá farba z nej spravila ešte jemnejšiu ženu a dodala jej na vznešenosti. Rovný strih tiež nie je na zahodenia. Vypuklé bruško v ňom zaujme hneď na prvý pohľad.

- Najčítanejšie -