Presunúť na hlavný obsah

Takéto brucho jej môžu závidieť mnohé ženy: Jennifer Lopez rúca mýty o cvičení a jej krivky sa takto menia

Zahraničné celebrity

Speváčka J Lo je matkou, ale svojim bruchom sa neváha pochváliť na každej svojej sociálnej sieti. Je predsa niečím na čo môže byť právom hrdá! Odhaľte jej tajomstvo a skúste cvičenie tak ako Jennifer Lopez!

Známa speváčka nikdy nebola tak atraktívna! Jennifer Lopez má nábeh na najlepšie telo Hollywoodu. Aj vo svojom veku si dokáže udržiavať postavu, ktorú jej môžu závidieť aj mladšie ročníky. Akými cvikmi si Jennifer Lopez dopomáha práve k dokonale vyrysovanému brušku?

Mohlo by vás zaujímať: Dôležitá vlastnosť Angeliny Jolie, za ktorou si stojí: Vďaka tomuto sa cíti lepšie a učí to aj svojich šesť detí

Táto hodina dňa je pre jej tehličky úplne ideálna 

Jennifer sa naozaj nebráni vyťaženému dennému režimu. Najradšej si udržuje postavu tip top práve počas ranných hodín. Cvičí zo zásady hneď ráno, začína jemnou meditáciou, ktorá trvá okolo 15 minút a pokračuje silovým tréningom. Speváčka však svojmu telu dáva poriadne zabrať a nebojí sa ani činiek či strojov na posilňovanie. Nedá dopustiť ani na staré dobré brušáky, najradšej ich však robí ešte pred raňajkami. Takýto ranný režim si dopraje vždy tri až štyrikrát do týždňa.

Toto je jej metóda na dokonalé vytónovanie bruška 

Tehličkami na bruchu sa nemôže pochváliť len tak každý. Slávna americká speváčka však vie malý trik, ako túto časť tela aj zvýrazniť. Po dostatku kardia prichádza na rad posilňovanie. Jenniferinym najobľúbenejším je práve plank. V tejto polohe dokáže naraz a efektívne spevňovať celé telo a vypotiť sa za krátku chvíľu tak, ako nikdy predtým. Okrem toho nedá dopustiť na striktnú stravu. Jennifer hovorí rázne nie alkoholu, kofeínu a jej stravovanie je založené na vysokom príjme proteínov. Iba takto vie, že ju nič nezavodní a že bude môcť svoje bruško ukázať v plnej paráde.

Takto si uchováva svoje ikonické krivky 

J Lo vie, že síce zdedila peknú genetickú výbavu, na svojom tele musí poriadne zamakať aby ho dotiahla k dokonalosti. Rada cvičí s trojkilovými činkami a zameriava sa práve na oblasť rúk, dolných končatín a nevynecháva ani povestné bruško. Trénuje zadok, panvové svalstvo, ale aj boky, aby jej krivky boli vždy pesne také, na aké sú jej fanúšikovia zvyknutí. Na udržanie sexi postavy si Jennifer Lopez rada sadne aj na fit loptu. Tá jej dodáva stabilitu, posilňuje držanie tela, vypína brušné svalstvo a tiež vzpriamuje jej chôdzu. J Lo je známa tým, že si luxus stabilizačnej lopty dopraje aj pri cestovaní. Chce ju mať po ruke v každej hotelovej izbe, aby si mohla postavu posilniť pred každým verejným vystúpením. 

Prečítajte si tiež: Známe krásky z červeného koberca pred 10 rokmi a dnes: Pozrite sa, že vek je skutočne len číslo

Spoločné cvičenie= aktívnejšie cvičenie! 

Jennifer si zakladá aj na čase, ktorý trávi so svojimi milovanými. Aj hodinka ranného tréningu preto predstavuje skvelý priestor na socializáciu. Speváčka si plánuje rutinu tak, aby vyhovovala aj povinnostiam jej partnera Alexa Rodrigueza. Vedia si spolu odcvičiť nielen každý samostatné kardio, ale podporiť sa aj v párovom cvičení. Ich obľúbenými aktivitami je práve pilates, ktorý krásne spevňuje, ale aj silový tréning či zdvýhanie činiek. Nebránia sa ani cvikom vo dvojici- cviky na brucho sa J Lo robia oveľa lepšie ak vie, že jej partner stojí pri nej, či cvičí rovno s ňou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe