Presunúť na hlavný obsah

Dôležitá vlastnosť Angeliny Jolie, za ktorou si stojí: Vďaka tomuto sa cíti lepšie a učí to aj svojich šesť detí

Zahraničné celebrity

Angelina Jolie a Brad Pitt už nie sú najpopulárnejším párom Hollywoodu. Čo však skúsenú herečku a matku šiestich deti naučili práve skúsenosti získané aj počas tohto vzťahu? Táto jej jedna vlastnosť vás dostane! Zapracujte na nej aj vy.

Hollywoodska kráska si okrem komplikovaného rozvodu prešla aj inými ťažkými obdobiami už vo svojej mladosti. Ešte kým mala len 17 rokov, oslovili ju na natáčanie, ktoré nemohla odmietnuť. Už tu sa v Angeline stvorila túžba po sláve, ale hlavne po uznaní. Jej rodičia nad ňou prestali mať akúkoľvek moc a dnes veľká hviezda sa vtedy rozhodla osamostatniť sa. Ako ju však poznačila vlastná ctižiadostivosť? 

Prečítajte si tiež: 52-ročná Cindy Crawford vyzerá vo svojom veku úchvatne: Ako dokázala vychovať svoju dcéru tak, aby bola úspešná?

Hra na dospelú jej išla na začiatku ľahko 

Angelina zakrátko pochopila, že žiť sa nedá iba na vlastnú päsť. Nie tak po finančnej stránke, tú jej začali napĺňať filmy, avšak po stránke citovej. Krásna brunetka musela poraziť veľkú časť svojej pýchy aby sa odhodlala opäť byť dieťaťom svojich rodičov. Pre svoje deti chce preto zabezpečiť pokojný úkryt nazývaný domovom. Nechce aby pocítili nepohodu, ktorú ona sama niekedy vníma z reálneho sveta plného nenávisti a posudzovania.

Podporujete detské túžby, nenúťte ich však byť vami 

Angelina si sama v sebe musela spracovať svoje vlastné presvedčenie o dokonalosti. Svoje deti preto učí rôznorodosti a ich vlastnosti naplno chápe a snaží sa ich prijímať ako celok. Jej ratolesti prosperujú v jazykoch, pretože ich zaujímajú iné kultúry. Otvorenosť s dávkou ctižiadostivosti je podľa Angeliny tým pravým predpokladom na úspech. 

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovský potomok Meghan a Harryho by sa mal narodiť v tomto znamení: Na akých vlastnostiach bude môcť stavať?

Vážte si inakosť 

Herečka je známa tým, že 3 z jej detičiek sú adoptované. Sama by však nikdy nekonala inak! Pomoc svetu sa snaží ukazovať aj v každodennej pomocí utečencom po celej Afrike a nezaostáva s osvetou ani v Európe či Amerike. Herečka stavia na svojej mladíckej odhodlanosti a prebojnosti, prepája ju však s pokorou, ktorej sa naučila pri práci s inými ľuďmi. Dôležitosť životných skúsenosti jej nikto len tak ľahko nevezme!

- Najčítanejšie -