Presunúť na hlavný obsah

Bella Hadid slávnou dvojičkou tejto ženy: Spoznávate jej črty v tvári bývalej prvej dámy Francúzska?

Zahraničné celebrity

Topmodelka Bella Hadid sa od začiatku svojej modelingovej kariéry stretáva s tým, že ju prirovnávajú k inej slávnej žene, ktorá sa svojho času tiež živila modelingom. No tá by pokojne mohla byť jej matkou. Nuž pri pohľade na tieto fotografie sa na chvíľu zamyslíte aj vy. Podobnosť je očividná.

Nápadná podoba

Úspešná modelka Bella Hadid je ozdobou každej jednej módnej prehliadky. Rovnako na každej vie vďaka svojej vizáži prekvapiť a zmeniť svoj imidž. No jej prirodzené črty tváre sa len tak ľahko nestratia. Mnohým v odborných kruhoch, ale aj laickej verejnosti neušlo, že táto mladá žena, modelka sa až nápadne podobá na inú ženu. Tipnete si o koho ide?

Mohlo by vás zaujímať: Gigi a Bella Hadidové zladené v chanelovských kabátoch: Týmto očarili a to ste ich ešte nevideli od pása dolu

Mladšia verzia bývalej modelky a prvej dámy Francúzska

Mnohí fanúšikovia a aj odborníci z módnej brandže v nej vidia mladšiu verziu modelky a neskôr aj dnes už bývalej prvej dámy Francúzska, Carly Bruni. Či už ide o štíhly a ostrejší nos, výraznejšie lícne kosti, menší tvar výrazných až mačacích očí, prirodzene lesklých dlhých hnedých vlasov či pekne krojených pier. Tieto dve svoju podobu len tak ľahko nezaprú. 

Čítajte tiež: Francúzska prvá dáma: Brigitte Macron svojím štýlom a charizmou robí vyše 20-ročný vekový rozdiel nepovšimnuteľným

Ďalšie fotografie krásnej a nestarnúcej Carly Bruni za mlada, keď sa ešte prechádzala po módnych mólach, dávajú tomuto tvrdeniu za pravdu. Pri porovnaní slávnej Belly Hadid rovnako na módnych mólach, sa budete diviť. Presvedčte sa sami.

Neprehliadnite: Známa modelka Bella Hadid odhalila svoj beauty trik, ktorý praktizuje v lietadle: Budete naozaj prekvapení!

Utajovaná dcéra?

Nielen verejnosť, ale ako informuje magazín Harper´s Bazaar, aj obe ženy uznali podobnosť v rámci ich vzhľadu. Pred časom sa stretli na filmovom festivale v Cannes vo Francúzsku, kde si a túto tému spolu zažartovali aj pred novinármi a urobili si selfie. Carla Bruni k nej na svojej sociálnej sieti pridala aj tento komentár: „Mám utajovanú dcéru?"

Podobá sa aj podľa vás modelka Bella Hadid na bývalú modelku a prvú dámu Francúzska, Carlu Bruni?

spolu hlasovalo 116 ľudí

Áno
87
Nie
29

- Najčítanejšie -