Presunúť na hlavný obsah

Jedny a tie isté šaty na dvoch ženách v Cannes: Ktorým dvom kráskam sa podarilo toto menšie módne faux pas?

Zahraničné celebrity

Filmový festival v Cannes má v sebe istú úroveň a noblesu. Všetci pozvaní sa preto snažia výberom svojho outfitu zaujať. Francúzska modelka Thylane Blondeau či ruská herečka Svetlana Ustinová však zaujali výberom tých istých šiat. Pozrite sa, ktorej z nich to viac pristalo.

Pre zahraničných hercov a iné známe osobnosti možno už nie je červený koberec zvláštnou či výnimočnou udalosťou. No v očiach nás všetkých stále predstavuje isté kúzlo, eleganciu, niečo, od čoho očakávame, že zakaždým uvidíme originalitu, či už v negatívnom alebo pozitívnom svetle. V dnešnom svete, v ktorom má móda neúrekom tvárí, je však trocha prekvapujúce, že sa stane aj takéto menšie módne faux paus.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie róby z filmového festivalu v Cannes: Sexi Emnily Ratajkowski, pôvabná Petra Němcová a ďalšie krásky

Stratená originalita

Šaty, ktoré boli stredobodom pozornosti, keďže boli spropagované hneď dvakrát za večer, boli staro ružovej farby s tylom a potlačou, z tohtoročnej jarnej kolekcie módneho domu Dior. Pôsobili originálne, nekonvenčne a pritom jemne. Jedinou chybičkou krásy bolo, že originalitu stratili v tej istej chvíli ako sa v nich objavila aj druhá dáma.

Jedna stavila na oči

Mladá a krásna francúzska modelka Thylane Blondeau vyzerala v šatách ako nežná víla. Jemné líčenie v prírodných farbách, prirodzene krásne plné pery, výraznejšie oči a rozpustené, romanticky pôsobiace vlnité ombre vlasy, bez doplnkov.

Čítajte tiež: Francúzska prvá dáma: Brigitte Macron svojím štýlom a charizmou robí vyše 20-ročný vekový rozdiel nepovšimnuteľným

Druhá stavila na pery

V prípade druhej dámy, ruskej herečky, Svetlany Ustinovej, sa toho toľko až nelíšilo. Rovnako ako Thylane sa rozhodla pre jemné líčenie, avšak červenou farbou podčiarkla svoje pery. Žiadny prekombinovaný účes, opäť len spustené, jemne natočené vlasy s výraznejšou cestičkou na jednej strane. Rovnako ako v prípade Thylane, aj Svetlana zvolila k šatám minimum šperkov.

Dioru by sa to nemalo stať

Ako informuje americký magazín Cosmopolitan, na červenom koberci by sa takéto niečo nemalo stávať.  Naviac, keď uvážite, že módne domy zapožičiavajú aty celebritám a ide o vzájomne výhodnú spoluprácu. Celebrity žiaria a módne domy majú zaistenú reklamu vo veľkom štýle. Preto je trocha zarážajúce, že taký ostrieľaný módny dom ako je Dior dal propagovať svoje šaty na tú istú udalosť týmto dvom hviezdičkám...

Neprehliadnite: Dcéra Kate Moss ide v maminých šľapajách: Len 14-ročná Lila Grace nafotila svoju prvú kampaň!

Ktorej z krásnych dám pristanú podľa vás šaty viac?

spolu hlasovalo 433 ľudí

- Najčítanejšie -