Presunúť na hlavný obsah

Tipy pre dokonalú pleť od Meghan Markle: Zatočte navždy s akné ako vojvodkyňa, ktorá doslova žiari

Feminity

Túžite po bezchybnej pokožke a neviete, ako na to? Vyskúšajte overené tipy krásnej Meghan Markle. Aj ona kedysi bojovala s problémami s pleťou a dnes ju má dokonalú!

Perfektnú pleť si krásna vojvodkyňa zabezpečuje vďaka overeným trikom, ktoré sa stali pre ňu každodennou rutinou. Kedysi sa totiž dopúšťala chýb v starostlivosti, tak ako mnohé z nás. A nakoľko má veľmi citlivú pokožku, tak aj kvôli obyčajnému make -upu mávala často vyrážky. 

Prečítajte si tiež: Nestarnúca Pretty Woman: Obľúbená kombinácia potravín Julie Roberts, vďaka ktorým si udržuje štíhlu líniu

Prehrešky, ktoré si vaša pleť pamätá

No a k tomu sa sem - tam pridajú aj drobnosti, za ktoré si môžeme sami. Poznáte to, občas sa večer zabudnete odlíčiť, pijete málo vody, či si doprajete viac kofeínu, ako by bolo treba? To všetko sa veru odzrkadlí. Známa kráska upozorňuje na tieto prehrešky a sama si je vedomá, že ich veľmi často robila.  Napriek tomu, že v takomto prípade investujete veľa do kozmetiky, na pleti to veru cítiť nebude. Najväčšou chybou je, ak málo pijete, jete priveľa sladkostí, či jedál z rýchlych občerstvení. 

Zdravá pleť bez nedokonalostí podľa Meghan Markle

1. Očista tela

Cesta k zdravej pleti bez akné vedie cez dobrú očistu tela. Podľa vojvodkyne je základ zamerať sa v stravovaní na lokálne potraviny, preferovať veľa ovocia a zeleniny. A hoci samotná Meghan miluje šálku kávy, dopraje si ju už len ráno. Zistila totiž, že nadmerná konzumácia kávy sa vždy podpísala na jej pleti v podobe akné. Preto kávu počas dňa nahradila čajom maté, ktorý jej zabezpečí potrebnú dávku energie. 

2. Čajovníkový olej nad zlato

Práve na tento olejček nedá šarmantná brunetka dopustiť. Dokonale upokojí tvár a zmierni akékoľvek začervenanie. Navyše ak sa vám objaví nejaká vyrážka, hravo si s ňou poradí. Má totiž antiseptické účinky. 

3. Ranná citrónová maska

Je ideálnym riešením na štart do nového dňa. Meghan o nej hovorí ako o akýchsi ideálnych raňajkách pre pleť. Stačí ak šťavu z citróna zmiešate s vlažnou vodou, lyžičkou kurkumy a nanesiete na tvár. Stiahne vám póry a eliminuje maz. 

4. Pohyb 

Aj keď sa to môže zdať zvláštne, je to tak. Pravidelný pohyb má tiež vplyv na vašu pleť. Nieleže si ju okysličíte, ale dokonca zmiernite tvorbu vrások. Meghan obľubuje beh a jógu, ktoré sú podľa nej na nezaplatenie. 

Mohlo by vás zaujímať: Super rýchle triky Kim Kardashian: Takéto oblečenie si vyberajte, ak chcete za pár sekúnd svoju postavu zoštíhliť

Ako vidíte aj členka kráľovskej rodiny sa musí o seba poctivo starať, ak chce vyzerať perfektne. Čo poviete, skúsite jej overené tipy a triky aj vy? My určite. 

Skúsite overené tipy pre dokonalú pleť podľa Meghan Markle aj vy?

spolu hlasovalo 59 ľudí

Nie
13

- Najčítanejšie -