Presunúť na hlavný obsah

Toto ste o krásnej Meghan Markle netušili: Pozrite sa, aká bola predtým, než spoznala princa Harryho

Feminity

Krásna a očarujúca dnes už vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan Markle, bola kedysi poriadnou rebelkou. Pozrite sa, v čom všetkom sa sympatická brunetka zmenila po tom, čo stretla princa Harryho. A veru toho nie je málo.

Pre lásku sme ochotní obetovať naozaj veľmi veľa. Dokonca aj zmeniť mnohé svoje zásady a samého seba. Svoje o tom vie aj okúzľujúca členka kráľovskej rodiny, vojvodkyňa zo Sussexu - Meghan Markle. Aká vlastne bola predtým, než spoznala princa Harryho? 

Prečítajte si tiež: Schopnosť, vďaka ktorej si Meghan Markle získala srdce malej princeznej Charlotte: Viete, čo na nej tak miluje?

Nová členka kráľovskej rodiny bola vždy známa ako charizmatická herečka, ktorá miluje a užíva si život naozaj naplno. Keďže obaja jej rodičia pracovali vo filmovom biznise, niet sa čomu čudovať. Meghan milovala večierky, spoločné chvíle s kamarátkami a sociálne siete pravidelne zahŕňala sexi fotkami. Navyše pri tejto kráske sme boli zvyknutí na dokonalý módny štýl. Meghan bola vždy považovaná za fashion ikonu. Často pútala pozornosť v rafinovaných kúskoch, či plavkách. Tomu je však koniec. Najnovšie musí každý svoj look konzultovať s poradcami z paláca. 

To však ani zďaleka nie je všetko. Princ Harry totiž nebol prvý muž, ktorý túto krásku požiadal o ruku. Meghan v roku 2011 povedala ”ÁNO”  svojmu vtedy dlhoročnému partnerovi, producentovi Trevorovi Engelsonovi. Avšak ich manželstvo netrvalo dlho. Dva roky po svadbe sa totiž dvojica rozhodla pre rozvod. 

Meghan vždy veľa cestovala a nemohla chýbať na žiadnej dobrej párty. Žila typický hollywoodsky život vo svetle reflektorov so všetkým, čo k nemu patrí. Verejne vyjadrovala svoje názory a bola známa najmä svojimi feministickými postojmi. Nikdy sa netajila tým, že jej ide o rovnoprávnosť mužov a žien a veľmi jej na tom záleží.

No po vstupe do manželstva s princom Harrym sa musela Meghan vzdať aj svojej hereckej kariéry. Musí sa sústrediť iba na humanitárnu prácu.  

Nuž, vyzerá to, že sa začína nová etapa jej života. So svojimi profilmi na sociálnych sieťach sa musela rozlúčiť, svoje názory môže vyjadrovať len prostredníctvom oficiálnych vyjadrení paláca. Život po boku princa si teda vypýtal istú daň. No napriek tomu, Meghan momentálne naozaj žiari a vyzerá spokojne a šťastne. 

Mohlo by vás zaujímať: Najštýlovejšie módne doplnky podľa členky kráľovskej rodiny: Amelia Windsor kladie svoje módne nároky riadne vysoko

- Najčítanejšie -