Presunúť na hlavný obsah

Gélová formula, ktorá výživí a omladí vašu pleť: Vďaka týmto pleťovým krémom vás bude starnutie obchádzať

Krása

Ľahký a nie príliš mastný. Taký by mal byť ideálny krém, ktorý si s radosťou budete každý deň nanášať na vašu pokožku tváre. Odhaľte s nami tajomstvo gélových formúl jednotlivých produktov.

S pridanou vodou 

Hydratačné séra sú zázrakom pre vašu pleť. Pomôžu presne tam, kde je treba. Ich ľahká textúra krásne vyživí vašu pleť a prežiari ju zvnútra. 

Prečítajte si viac: Najväčší beauty trend nadchádzajúcej sezóny: Zelenú linku alebo tieň v týchto variáciách musíte vyskúšať

Ideálny na noc

Ak pred spaním túžite po ľahkom ale efektnom nočnom kréme, voľte tie s gelovým efektom. Počas noci dodajú vašej pleti mladosť a vitalitu. 

24 hodinový luxus 

Pleť vypije všetko, čo jej ponúkne. Dávajte jej preto len to najlepšie. Tak ako zvnútra, tak aj zvonka. Séra, ktoré nasýtia pokožku iba tými pozitívnymi látkami sú tie najlepšie. Predĺžia životnosť buniek a aktivujú mladnutie. 

Na podklade záleží 

Dlhotrvácnosť svojho denného looku viete predĺžiť práve s použitím tých najvhodnejších pleťových krémov. Ak vyskúšate tie gelové, máte zaručenú matnú pokožku a stály dokonalý podklad plný jemnej textúry. 

Mohlo by vás zaujímať: Zvodné ohraničenie vašich pier: Tieto ceruzky na ústa sa rozhodne oplatí vyskúšať

Menej je niekedy viac 

Aj neinvazívne viete svojej pleti dodať vypnutie či vyplnenie vrások. Gelové formuly sú ideálne pre akýkoľvek typ pleti. Nemastia ju, nezaťažujú a zanechávajú na pokožke iba jemný film, ako pohladenie vánkom.

- Najčítanejšie -