Zvodné ohraničenie vašich pier: Tieto ceruzky na ústa sa rozhodne oplatí vyskúšať

Krásne plné pery si tto sezónu žiadajú aj svoj rám. Tiež nikdy neviete akú ceruzku zvoliť k vášmu obľúbenému ružu? Tento náš manuál vám v takom prípade určite pomôže!

Ak vás čaká dlhší deň, či akákoľvek špeciálna príležitosť, nezabúdajte na ceruzku na pery

Ak vás čaká dlhší deň, či akákoľvek špeciálna príležitosť, nezabúdajte na ceruzku na pery

Zdroj: Profimedia

Ak vás čaká dlhší deň, či akákoľvek špeciálna príležitosť, nezabúdajte na ceruzku na pery. Táto v minulosti odsudzovaná kráľovná sa vracia späť, aby vám ukázala, kde presne je jej miesto. A veru mali by byť vo vašej kozmetickej taštičke. Inšpirujte sa naším výberom. 

Prečítajte si tiež: Najväčší beauty trend nadchádzajúcej sezóny: Zelenú linku alebo tieň v týchto variáciách musíte vyskúšať

Vo farbách dúhy 

Nie, nemáme na mylsi fialové, ani modré pery. Skôr naopak. Všetky odtiene hnedej, béžovej či jemnej ružovej môžu nájsť svojho spoločníka v praktických radoch make-upu. Rôzne značky vyrábajú vždy dvojbalenia, ktoré sa volajú jedným a tým istým menom. Tak budete mat istotu že sa do tej správnej farby naozaj trafíte. 

Pre plnosť pier 

Sú dni, keď na farbe vašich pier naozaj nezáleží. Svoje slovo preberá ich veľkosť a tvar. Dokonalému tvarovaniu viete pomôcť práve zázrakom v podobe ceruzky, ktorá slúži aj na zväčšenie úst. Pokožku jemne vypne, jej bleda farba ju vytónuje po okrajoch a dodá jej potrebný lesk. Môže sa veľmi rýchlo stať vašou tajnou zbraňou. 

Aj namiesto rúžu 

Ceruzka už dávno nie je iba pomocníčkou pre rúž. Jej použitie siaha oveľa ďalej. Hrubšie kúsky vám poslúžia aj ako ten najpratickejší spoločník v kabelke. Dá sa ľahko aplikovať jedným ťahom a vaše pery budú v momente žiariť! 

Pomocník pre vaše kontúrovanie 

Ak ku svojmu vysnívanému ružu neviete nájsť toho správneho partnera, nezúfajte. Modelovať môžete svoje pery aj s pomocou šikovného štetca. Náneste naň kúsok farby a hrajte sa s kontúrami pier až kým nebudú dokonalé! 

Mohlo by vás zaujímať: Krásny a zdravý úsmev v priebehu chvíľky: Tieto triky vás dovedú k bielym zubom už za pár dní

Optické klamy a nové pohľady na krásu 

Ceruzka môže zažiariť vo svojom vlastnom území. Nemusí sa s nikým porovnávať a keď nechcete, nemusí byť ani zatretá leskom či iným typom starostlivosti o ústa. Svoje vlastne vystúpenie vedia hrať tmavšie odtiene. Môžete ich smelo mixovať s bledým podkladom a vyhrať sa tak s veľkosťou vašich pier. Optické klamy nikdy neboli tak zábavné!

Foto:
Profimedia, Charlotte Tilbury, Marc Jacobs, Chanel, Lancôme, Tom Ford, NARS
Zdroj:
PC

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba