Presunúť na hlavný obsah

Pleťové séra, ktoré vo vás prebudia život: Sústreďte svoju pozornosť na tieto omladzujúce triky

Krása

Každá žena túži vyzerať čo najmladšie po čo najdlhší čas. My nie sme výnimka a preto sme tentoraz pátrali po sérach, ktoré vyčarujú krásnu mladú pleť.

To, čo svojej pleti dáte, vám ona sama vráti niekoľkonásobne. Udržať si po celý čas mladistvý vzhľad chce po istom veku dôležitú pozornosť. Minimalizovanie vrások a jas. To je to, čo vaša pleť potrebuje po tridsiatke. Vybrali sme preto pre vás luxusné pleťové séra, ktoré sú novinkami na trhu. 

Čítajte tiež: Najväčší beauty trend nadchádzajúcej sezóny: Zelenú linku alebo tieň v týchto variáciách musíte vyskúšať

Začať by ste mali po tridsiatke

Po dovŕšení tridsiatky je čas začať pristupovať k svojej pleti skutočne zodpovedne. Sérum je preto neodmysliteľnou súčasťou kozmetickej poličky. Sérum Dior Capture Youth je akýmsi kódom mladosti. Hydratuje pleť, a to vďaka molekulám kyseliny hyalurónovej, ktoré na pleť pôsobia. 

Botoxový účinok s uvoľňujúcim efektom

Protivráskové sérum od Matis zlepšuje celkový vzhľad pôsobením na vrásky a nerovnosti pleti. Ak si chcete dopriať žiarivú pleť, nechajte ju omladiť pomocou zázračných účinkov tohto séra. Vďaka zložke M2R+ dochádza k botoxovému účinku s uvoľňujúcim efektom. Delikátny dotyk na pleti zabezpečuje výnimočná kombinácia technológií.

Skrášľujúce sérum zvyšuje kvalitu pokožky

Aquabella® skrášľujúce sérum od Nuxe zvyšuje kvalitu pokožky. Obsahuje biely leknín z Madagaskaru a tiež kyselinu hyalurónovú prírodného charakteru. Pravidelným aplikovaním tiež potlačíte póry a prvé viditeľné výsledky môžete spozorovať na svojej pleti už po mesiaci. Exkluzívny rastlinný komplex Blur koriguje vrásky a zlepšuje kvalitu pleti.

Odstraňuje známky únavy 

Luxusné sérum Blue Serum od Chanel navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu. Odstraňuje známky únavy a pomáha vyhladiť jemné vrásky. Vďaka pravidelnému aplikovaniu spevňujete kontúry tváre a táto pružnosť vás robí rokmi mladšie. 

Obnovuje a vypĺňa kožné bunky

Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum Eucerin Hyaluron-Filler má duálny účinok. Odstráni odumreté kožné bunky a zjemňuje textúru pleti. Obnovuje kožné bunky a vypĺňa vrásky. Na omladenie starnúcej pleti je toto sérum ako stvorené. Zanecháva pleť na dotyk hladkú a krásne rozžiarenú.

Mohlo by vás zaujímať: Svetové masky na tvár, ktoré prečistia vašu pleť počas spánku: Na týchto päť sa môžete spoľahnúť

- Najčítanejšie -